فیسبوک از ادغام هوش مصنوعی در کیف پول کالیبرا خبر داد

فیسبوک از بات گفتگوی مبتنی بر هوش مصنوعی Servicefriend برای بخش خدمات به مشتریان کیف پول کالیبرا استفاده خواهد کرد.

0 101

ادغام هوش مصنوعی در کیف پول کالیبرا : فیسبوک از استارت‌آپ Servicefriends برای ایجاد بات‌های هوشمند خدمات به مشتری کالیبرا کمک گرفته است.

استارت‌اپ Servicefriend ارائه دهنده ربات‌های پیام رسان مبنی بر هوش مصنوعی است که قادرند هوش و درک انسان را به خوبی تقلید کنند به طوری که مشتریان نمی‌توانند تشخیص دهند که با یک ربات در حال گفتگو هستند. در سایت این استارت‌آپ اینگونه نوشته شده است:

اعلام اینکه Servicefriend هم اکنون به فصل تازه ای از توسعه و پیشرفت خود رسیده برای ما هیجان انگیز است. طی چهار سال گذشته ما موفق شده ایم تا برای شرکت‌های مختلف پلتفرم‌های بی نظیری خلق کنیم که تجربیات خیلی خوبی در را در بستر WhatsApp و Messenger به همگان منتقل نموده اند. هدف اصلی ما تغییر شیوه ارتباط مردم با تجارت به گونه ای است که آنها احساس کنند انگار با دوستان خود معاشرت می‌کنند.

کیف پول رمز ارز کالیبرا، که برای ذخیره سکه‌های لیبرا استفاده می‌شود، در برخی از عمده ترین بازارهای آن از جمله هندوستان قابل دسترس نخواهد بود.

طبق آنچه سخنگوی این شرکت گفته است:

بلاک چین لیبرا جهانی است اما تصمیم گیری درمورد اینکه در چه مناطقی خدمات مربوط به این رمز ارز ارائه خواهد شد، بر عهده ارائه دهندگان کیف پول‌های کاستدی خواهد بود. کیف پول کالیبرا در کشورهایی که از سوی آمریکا تحریم شده اند یا رمز ارزها را مسدود کرده باشند قابل دسترس نخواهد بود.

 

هدف فیسبوک از ایجاد رمز ارز لیبرا و کیف پول کالیبرا ، ارائه خدمات بانکی به کاربران و دسترسی به آن از طریق پلتفرم‌های WhatsApp و Messenger است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.