مقایسه‌ صرافی های رمز ارز با Exchangewar

وبسایت Exchangewar.info یکی از منابع قدرتمند برای مقایسه‌ صرافی‌های رمز ارز براساس امکانات و شاخص‌های مختلف است. این وبسایت اطلاعاتی جامع از هر یک از پلتفرم‌های معامله رمز ارز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و از قابلیت‌های جستجوی دقیق و سودمندی برخوردار است.

0 89

یافتن یک صرافی رمز ارز با بهترین گزینه‌ها از نظر قیمت، هزینه‌ خدمات و امکانات در منطقه‌ خودتان می‌تواند تلاشی زمان‌بر باشد. Exchangewar.info وبسایتی است که می‌تواند بخشی از این زحمت را از روی دوش شما بردارد.

بهترین صرافی‌ها را براساس شاخص‌ها و امکانات انتخاب کنید

Exchangewar به کاربران اجازه می‌دهد تا 144 پلتفرم معامله‌ی دارایی دیجیتال از 48 کشور را براساس امکانات و شاخص‌های مختلف مقایسه کنند. این وبسایت، اطلاعاتی را درباره‌ی منطقه‌ای که هر صرافی از آن اداره می‌شود، حجم کلی معاملات روزانه که میزان آن به بیت کوین (BTC) محاسبه شده است و یک لینک به وبسایت آن‌ها را در اختیار شما می‌گذارد.

این پلتفرم آنلاین داده‌هایی از هزینه‌های که توسط صرافی‌ها اعمال شده‌اند و پرداخت‌های پذیرفته‌شده‌ فیات و استیبل کوین (stablecoin) توسط هر صرافی را به اشتراک می‌گذارد. همچنین اطلاعاتی درباره‌ی تعداد جفت‌های معاملاتی پشتیبانی‌شده توسط هر صرافی به همراه برترین جفت‌ارزها از نظر حجم معاملاتی بر روی وبسایت وجود دارد. کاربران می‌توانند پلتفرم‌ها را براساس شاخص‌های مختلف فهرست کنند و این اطلاعات هر 10 دقیقه به‌روزرسانی می‌شود.

مقایسه‌ صرافی های رمز ارز با Exchangewar

ستون مجزایی هم جزئیاتی درباره‌ی برخی امکانات دارد که از سوی این پلتفرم‌های معاملاتی ارائه می‌شوند؛ امکاناتی مثل قراردادهای آتی و قراردادهای اختیار معامله، اهرم مالی، معاملات مارجین (margin trading)، وام‌دهی نفر به نفر (P2P lending)، حساب اسکرو (Escrow)، سفارش توقف (stop order)، محدودیت‌ها، برنامه‌های وفاداری مشتریان و دیگر موارد. معامله‌گران همچنین می‌توانند از تبلیغات ثبت‌نام آگاه شوند و آخرین اخبار مرتبط با یک صرافی خاص را مطالعه کنند.

Exchangewar.info از یک امکان فیلتر سودمند برخوردار است که به کاربران اجازه‌ انتخاب صرافی‌هایی را می‌دهد که یک جفت معاملاتی خاص را ارائه می‌کنند. این قابلیت به عنوان نمونه می‌تواند تمامی صرافی‌هایی را که در آن شما می‌توانید یک رمز ارز مشخص مانند BCH، BTC یا ETH را در ازای دلار آمریکا خرید یا فروش کنید، نمایش می‌دهد.

در همین حال، اگر شما می‌خواهید از قیمت‌های رمز ارز مطلع باشید، « ساتوشی پالس » (Satoshi Pulse) یک خبرخوان ارزش بازار می‌باشد که توسط وبسایت Bitcoin.com توسعه پیدا کرده است. این پورتال ارزش‌گذاری‌های بازار، قیمت‌های فعلی، درصدها و نمودارهای ساعتی، روزانه و هفتگی و موارد دیگری را نشان می‌دهد و برای معامله‌گران اطلاعات لحظه‌ای از سکه‌های محبوبشان را فراهم می‌کند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.