جلسه صرافان ارز و دلار با هیات مدیره بازار متشکل ارزی

سلطانی‌زاده، رئیس شورای عالی صرافان ارز و دلار، اعلام کرد اعضای این کانون روز چهارشنبه با هیات مدیره بازار متشکل ارزی پیرامون موضوع کارکرد و اثرگذاری بازار متشکل ارزی دیدار خواهند کرد.

0 93

به گزارش فینمگ به نقل از ایبنا، کامران سلطانی زاده، رئیس شورای عالی کانون صرافان ایرانیان اظهار داشت، اعضا شورای عالی کانون صرافان ایرانیان با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بازار متشکل ارزی و صرافان سراسر کشور یک جلسه درخصوص مسائل پیرامون بازار متشکل ارز برگزار خواهند کرد.

هدف اصلی ایجاد بازار متشکل ارزی کنترل قیمت ارز و به خصوص قیمت دلار در کشور است که قرار است با فعالیت بازیگران اصلی بزرگ از جمله بانک‌ها و بانک مرکزی در بازار متشکل ارزی برای تعیین قیمت دلار در درون کشور به جای منابع فعلی صورت گیرد.

وی افزود: این جلسه صرافان با هیات مدیره بازار متشکل ارزی, پرسش و پاسخ درباره نحوه عملکرد بازار، فوائد، سود تشکیل این بازار و مباحث مشابه خواهد بود.

وی در ادامه گفت: کانون صرافان با تشکیل این جلسه سعی دارد تا آمادگی لازم را برای اعضای کانون ایجاد کند تا همزمان با آغاز به کار این بازار، صرافان آمادگی لازم را برای فعالیت داشته باشند.

همچنین کانون صرافان ایرانیان طی نامه‌ای از صرافان سراسر کشور دعوت کرده است تا در این جلسه شرکت کنند.

جلسه صرافان ارز و دلار با هیات مدیره بازار متشکل ارزی

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.