Etoro به دنبال جبران خسارت دارندگان بیت‌‌کوین کش با استفاده از بیت‌‌کوین SV‌‌

فورکی که چند وقت قبل انجام شد، باعث از دست رفتن کوین‌‌های تعدادی از دارندگان بیت‌‌کوین کش شد و اکنون Etoro تصمیم گرفته آن‌ها را برای مشتریان خود جبران کند. شرکت‌‌های ارائه‌‌دهنده خدمات کاستدی در حال افزایش فعالیت‌‌های خود در بازار کریپتو هستند و Etoro به عنوان یکی از بهترین‌‌های این حوزه در نظر دارد پلتفرم خود را گسترش دهد تا بتواند بهترین محافظت ممکن را برای کیف پول کاربران خود فراهم آورد.

0 82

دارندگان بیت‌‌کوین کش (BCH) در پلتفرم کارگزاری و تجاری Etoro از طریق بیت‌‌کوین SV‌‌ غرامت‌‌های خود را دریافت خواهند کرد. این تصمیم شش هفته بعد از اتفاق افتادن هارد فورک جنجال‌‌‌‌آفرین گرفته شده است.

“بهترین کاری که می‌‌توان انجام داد”

پلتفرم Etoro واقع در ایالات متحده در روز 27 دسامبر اعلام کرد که آن دسته از مشتریانی که قبل از فورک ماه گذشته مالک بیت‌‌کوین کش بودند، به اندازه همان کوین‌‌ها بیت‌‌کوین کش SV‌‌ دریافت خواهند کرد. این پلتفرم اذعان کرد که چنین تصمیمی را علی‌‌رغم این حقیقت گرفته است که “هیچ مسئولیتی در قبال فورک‌‌ها” ندارد.

آن دسته از مشتریان این پلتفرم که در روز 15 نوامبر مالک بیت‌‌کوین کش بودند، به زودی در حساب خود اعتبار جدید را خواهند دید. بنابر اعلامیه Etoro، “ما در حال واریز معادل دلاری از کوین‌‌های بیت‌‌کوین کش SV‌‌ به حساب مشتریان هستیم، با در نظر گرفتن این نکته که قیمت بیت‌‌کوین کش در زمان فورک بالغ بر 92 دلار بود”.

متی گرینسپن، تحلیلگر ارشد بازار در Etoro، به news.Bitcoin.com گفت:

به عنوان شرکتی که کوین‌‌ها را از طرف مشتریان نگه داشته است، احساس کردیم که بهترین کار ممکن همین بود. در حالت ایده‌‌آل می‌‌خواهیم به مشتریان بیت‌‌کوین کش SV‌‌ بدهیم، چرا که به آن‌ها تعلق دارد. اما این کار بسیار سخت خواهد بود، چون هنوز نتوانسته‌‌ایم این کوین را به پلتفرم شرکت اضافه کنیم

وی خاطرنشان کرد که Etoro به دنبال اضافه کردن بیت‌‌کوین SV‌‌ به پلتفرم خود بوده است و اضافه کرد: “قبل از اضافه کردن هر گونه دارایی به پلتفرم باید ارزیابی و ملاحظات فنی بسیار زیادی را انجام دهیم”.

Etoro همچنین اعلام کرد که به دلیل این تصمیم بازخورد “بسیار مثبتی” را از جانب مشتریان خود دریافت کرده است. گرینسپن اضافه کرد: “تصمیم برای جبران خسارت با نگاهی به گذشته اتخاذ شد و فکر کردیم که می‌‌تواند سورپرایز بسیار جالبی برای تعطیلات باشد”.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.