Ethereum Projects for Beginners

0 537

Ethereum Projects for Beginners

نویسنده: Kenny Vaneetvelde

در این کتاب مفاهیم پلتفرم اتریوم توضیح داده شده‌اند، و همچنین درباره ایجاد قراردادهای هوشمند  و برنامه های غیرمتمرکز در پلتفرم اتریوم آموزش‌هایی به تازه کاران ارائه شده است.

این کتاب در دپارتمان محتوای متن فینمگ در دست ترجمه می باشد.

سرفصل ها

در فصل اول این کتاب، در مورد معماری و طرز تفکر پلتفرم های اتریومی همچون Gnosis، FirstBlood، Dynamis، Ujo Music توضیح داده شده است.

در فصل دوم، به مخاطب آموزش داده می‌شود که چگونه اولین اپلیکیشن غیرمتمرکز خود را به وسیله پلتفرم اتریوم توسعه دهد. در فصل به زبان ساده کدنویسی و نحوه توسعه یک اپلیکیشن غیرمتمرکز اتریومی توضیح داده خواهدشد.

در فصل سوم، به مخاطب آموزش داده می‌شود که چگونه ارز رمزنگاری شده مخصوص به خود را به وسیله بلاکچین اتریوم ایجاد کند. در این فصل به زبان ساده نحوه ایجاد انواع توکن ها با استانداردهای برنامه نویسی مختلفی همچون ERC20، ERC721 و  ERC827 توضیح داده خواهد شد.

فصل چهارم به چگونگی استفاده از امضای دیجیتال و احراز هویت در بلاکچین اختصاص دارد و می‌تواند اطلاعات خوبی را در مورد هویت دیجیتالی و چگونگی احراز آن در اختیار خواننده قرار دهد.

فصل پنجم نیز به کاربردهای دیگر اتریوم خارج از محیط رایانه و وب می‌پردازد و به مسایلی همچون کاربرد اتریوم در اینترنت اشیا اختصاص دارد.

کتاب های مرتبط

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.