رویدادهای پیش رو: آپدیت های جدید برای ترون و NEO و هارد فورک EOS

طبق گزارش Cointelegraph Analytics از مهم‌ترین رویدادهای پیش رو در دنیای کریپتو، باید منتظر آپدیت‌های جدید برای کوین هایی مانند ترون (TRX) و نئو  (NEO) و همچنین اولین هارد فورک EOS طی روزهای آینده باشیم.

0 182

آپدیت های جدید ترون و NEO و EOS

با موافقت تولیدکنندگان بلاک‌  BPs) EOS)مبنی بر فعال سازی نسخه ۱.۸ EOSIO در شبکه اصلی در تاریخ ۲۳ سپتامبر، EOS که بر اساس ارزش بازار هفتیم رمز ارز برتر است، اولین آپگرید اجماع خود را در این تاریخ اجرا خواهد کرد.

به گفته EOS Nation، که یکی از توسعه دهندگان اصلی بلاک چین EOS است، رخداد پیش رو بزرگترین و مهمترین بروزرسانی از زمان عرضه این سکه خواهد بود. این نخستین بروز رسانی خواهد بود که به یک هارد فورک نیاز دارد، به این معنا که شبکه اصلی بلاک چین به دو شبکه مجزا که هرکدام تاریخچه تراکنش‌های خود را خواهند داشت تقسیم می‌شود.

بنا به اطلاعات منتشر شده، از ۳۰ توسعه دهنده برتر بلاک چین، ۲۹ نفر برای این بروز رسانی با یکدیگر همکاری نموده اند.

طبق گزارش Cointelegraph Analytics ، علاوه بر پیشرفت‌های کوچک امنیتی و قابلیت‌های مقیاس پذیری، شرکت توسعه دهندهEOSIO ، Block.one ، عملکردهای آتی این هارد فورک‌ها را تسهیل نموده است.

Tron شبکه Sun را بروز رسانی می‌کند

طبق گزارش ارائه شده، در آینده نزدیک رمز ارز Tron شبکه Sun را که رسما در ۱۱ آگوست راه اندازی شد، آپدیت خواهد کرد.

شبکه Sun Network یک زنجیره جانبی مقیاس پذیر است که با هدف ارائه مقیاس پذیری نامحدود برای شبکه Tron طراحی شده است. این راهکار همچنین اپلیکیشن‌های غیر متمرکز (DApps) را قادر به فعالیت با امنیت و کارآیی بالاتر و مصرف انرژی کمتر خواهد کرد.

بنابر گزارش Cointelegraph ، میزان استفاده از منبع اصلی در زنجیره‌های جانبی حدود ۱۰۰ برابر کمتر خواهد بود که متعاقبا به افزایش تعداد DApp ها منجر خواهد شد.

بروزرسانی بزرگ Neo

رمز ارز Neo که در زمان انتشار این خبر، بیستمین سکه بر اساس ارزش بازار است، در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ یک آپگرید بسیار مهم خواهد داشت و نسخه NEO 3.0 را عرضه خواهد کرد.

انتظار می‌رود که نسخه جدید در قالب یک بلاک چین جدید عرضه شود. بنابراین کاربران باید توکن های خود را با توکن های جدید معاوضه کنند.

اریک ژنگ (Erik Zhang)، بنیانگذار و توسعه دهنده اولیه Neo، معتقد است از آنجایی که تعدادی از پیشرفت‌های معماری در عملکرد Neo با نسخه فعلی بلاک چین آن سازگاری ندارد، انجام این آپدیت کاملا ضروری است.

طبق گزارش Cointelegraph، نسخه کنونی بلاک چین Neo تنها قادر به اصلاح باگ‌های نرم افزاری بوده و از ابتدایی ترین ویژگی‌ها برخوردار است. بروز رسانی به نسخه NEO 3.0 شامل پیشرفت‌های بسیاری خواهد بود.

از میان این پیشرفت‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: تراکنش‌های ارزان تر، بهرمندی از قراردادهای هوشمند و یک بلاک چین سریعتر که توسط یک مدل تراکنش یکپارچه پشتیبانی خواهد شد.

منبع

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.