نخستین هارد فورک EOS با موفقیت انجام شد

EOS، که هفتمین رمز ارز برتر بر اساس ارزش بازار است، روز دوشنبه نخستین هارد فورک خود را با موفقیت به انجام رساند.

0 114

نخستین هارد فورک EOS

شرکت EOSNation، که سازنده بلاک‌های زنجیره و ابزارهای ردیابی و بروزرسانی EOS است، در گزارشی اعلام کرد که سازندگان بلاک    BP)EOS) خبر از انجام یک آپدیت داده اند.

طبق اعلام این وب سایت این بزرگترین آپدیتی است که EOS تا کنون شاهد آن بوده و اولین باری است که یک هارد فورک صورت می‌گیرد. به ادعای این شرکت ۲۹ عدد از کل ۳۰ بلاک‌ EOS مشغول همکاری برای این بروزرسانی هستند.

آپدیت‌های مهم دیگری در راهند

همانطور که پیش از گزارش شد، دو بروزرسانی دیگر نیز در راه است. در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ طی یک بروزرسانی اصلی نئو (Neo) به نسخه NEO 3.0 ارتقاء داده خواهد شد. این آپدیت شامل تراکنش‌های ارزان تر، استفاده از قراردادهای هوشمند و بلاک چین سریعتری است که توسط مدل تراکنش‌های یکپارچه پشتیبانی می‌شود.

رمز ارز ترون (Tron) نیز برای شبکه Sun که در ۱۱ آگوست راه اندازی شد، بزودی یک آپدیت منتشر خواهد کرد. به گفته ترون ، این بروزرسانی ظرفیت مقیاس پذیری این شبکه را نامحدود خواهد کرد.

هفته پیش، بنیانگذار ترون، جاستین سان (Justin Sun)، از مکانیسم اثبات سهام جدیدی برای رمز ارز ترون (TRX) خبر داد. به گفته وی، این شرکت برای افزایش مشارکت کاربران قصد دارد به توزیع عادلانه و غیرمتمرکز درآمدهای حاصله بپردازد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.