پشتیبانی مایکروسافت و اینتل از سیستم جدید پاداش توکن‌ اتریوم

سیستم جدید پاداش توکن ائتلاف موسساتی اتریوم (EEA)، با پشتیبانی دو غول فناوری، مایکروسافت و اینتل، عرضه خواهد شد.

0 100

طبق بیانیه ای که ائتلاف موسساتی اتریوم (EEA) در روز 7 اکتبر با سایت Cointelegraph به اشتراک گذاشته، وظیفه EEA تعیین استانداردهای لازم برای اپلیکیشن‌های تجاری مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. این سازمان اظهار داشت سیستم پاداش توکن‌ که به تازگی توسعه داده است از حمایت دو غول صنعت نرم افزار یعنی مایکروسافت و اینتل برخوردار خواهد بود.

این ائتلاف بلاک چینی از بیش از 450 عضو سازمانی از قبیل مایکروسافت، جی‌پی مورگان چیس ( JPMorgan Chase)، گروه سانتاندر (Santander)، اکسنچر (Accenture)، گروه ING ، اینتل (Intel ) و سیسکو (Cisco) تشکیل شده و هدف از توسعه توکن جدید خود را ایجاد انگیزه در شرکت‌هایی عنوان کرده که بطور فعال در این ائتلاف حضور دارند.

مایکل رید (Michael Reed)، مدیر برنامه‌های بلاک چینی اینتل در مصاحبه با سایت Coindesk به این نکته اشاره کرد که در حال حاضر سه نوع توکن در این سیستم وجود دارد: توکن پاداش، اعتبار و مجازات، وی در ادامه گفت:

می‌توان از این رویکرد برای افزایش انگیزه فعالیت در هر ائتلافی استفاده کرد. در حال حاضر می‌توانید نمونه ای از کاربرد آن را در ائتلاف توسعه نرم افزاری EEA مشاهده کنید که به کمک آن سعی شده برای فعالیت‌هایی همچون ویرایش، مشارکت در توسعه و کدنویسی نرم افزار انگیزه ایجاد شود. همچنین از این توکن می‌توان برای جریمه رفتارهای منفی از جمله عدم مشارکت، بررسی و بی توجهی به مهلت تحویل کار استفاده کرد.

 

پیش از این نیز اقدامات مشابهی برای استفاده از توکن به عنوان پاداش برای تلاش شرکت‌ها و مردم انجام شده است. در اوایل سال 2019 نیز اتریش از توسعه بلاک چینی خبر داد که هدفش کمک به توسعه نرم افزارهای بومی بوده است.

این توکن که به نام “توکن وین” شناخته می‌شود، بعنوان پاداشی برای افرادی در نظر گرفته شده است که گزارش بازخورد خود را در زمینه خدمات شهری همچون پرداخت بهای پارک و استفاده از دوچرخه ارائه می‌کنند. از توکن‌های بدست آمده می‌توان برای دریافت آیتم‌هایی مانند بلیت سینما استفاده کرد.

EEA در ماه آگوست فهرستی از موارد استفاده از فناوری بلاک چین در حوزه ارتباطات منتشر کرد

این فهرست شامل اطلاعاتی درباره تاثیر کاربرد بلاک چین در تسهیل تراکنش‌های تجاری و عملیات داخلی صنعت ارتباطات است.

این موارد شامل احراز هویت تماس گیرنده، رومینگ از طریق ارتباطات بلاک چینی، تلفیق و تطبیق تماس‌های رومینگ از طریق ارتباطات بلاک چینی و ایمن سازی داده‌ها و پرداخت‌های نقدی می‌باشند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.