استخراج در شبکه مونرو توسط پهپادهای امنیتی!

به نظر می‌‌رسد که نمی‌‌توان هیچ حد و مرزی را برای کارآمدی فناوری بلاک چین‌‌ در نظر گرفت. دو شرکت Astral AR و Core Scientific سیستمی را گسترش داده‌‌اند که پهپادهای امنیتی می‌‌توانند بر اساس آن از سخت‌‌افزار خود برای استخراج توکن‌‌های XRP استفاده کنند. بدین صورت، بسیاری از بخش‌‌های دولتی دارای بودجه کم می‌‌توانند از تجهیزات فعلی خود برای به دست آوردن فناوری‌‌های نوین بهره ببرند.

0 78

پهپادهای ضد گلوله اکنون در حال ایمن‌‌سازی شبکه مونرو هستند؟ پلتفرم‌‌های Astral AR و Core Scientific وارد شراکت شده‌‌اند تا نرم‌‌افزار استخراج را بر روی پهپادهای ایمنی با قدرت بالا اجرا کنند.

شرکت Astral AR که در تگزاس واقع شده و در زمینه پهپادهای امنیتی تخصص دارد با شرکت Scientific Core – شرکت زیرساخت‌‌های بلاک چینی و هوش مصنوعی که توسط کوین ترنر (Kevin Turner)، مدیر ارشد عملیات سابق مایکروسافت تاسیس شده است – وارد شراکت شد.

این پروژه با نام “Project Palladium” شناخته می‌‌شود و Astral AR از نرم‌‌افزار اختصاصی Core Scientific با نام MinderOS بهره خواهد برد تا قدرت پردازشی استفاده نشده را در پهپادهای ایمنی پیچیده به صورت پول درآورد تا بلاک چین‌‌ مونرو هرچه بیشتر ایمن شود.

لی لا سالا (Leah La Salla)، مدیرعامل Astral AR، اذعان داشت، “ماموریت ما این است که اطمینان حاصل کنیم پهپادهای ایمنی EDNA در دسترس سازمان‌‌های قانونی، آتشنشانی‌‌ها و مدارس کل کشور قرار دارند تا گلوله‌‌ها را متوقف کرده و زندگی مردم را نجات دهند.”

اکنون سخت‌‌افزار این دستگاه‌‌ها می‌‌تواند توکن XRP به وجود آورد. در اعلامیه Core Scientific آمده: “سخت‌‌افزار آنها می‌‌تواند در طول سال هزینه‌‌ خود را بپردازد و همین امر به بخش‌‌های دارای بودجه کم اجازه می‌‌دهد به فناوری‌‌های نوظهور دسترسی داشته باشند.”

لا سالا چنین ادامه داد، “این کار نه تنها به اجرای قانون، خاموش کردن آتش و مدیریت دولتی کمک می‌‌کند تا از فناوری بلاک چین‌‌ بهره‌‌مند شوند، بلکه چنین راه‌‌حلی به سخت‌‌افزارها اجازه می‌‌دهد هزینه‌‌های خود را تامین کنند که پیش از این به دلیل مانع ورودی غیرممکن بود.”

کریستی لی مینه‌‌هان (Kristy-Leigh Minehan)، مدیر ارشد فناوری Core Scientific، افزود:

“این مثالی قدرتمند از چیزی است که بلاک چین‌‌‌‌های اثبات کار (PoW) می‌‌توانند ارائه دهند. با استفاده از Project Palladium، نه تنها چارچوب رایانشی خوبی را در اختیار فناوری قرار داده‌‌ایم که پیشرفت‌‌های صورت گرفته در رمزنگاری را ممکن می‌‌سازد، بلکه یک فناوری نجات‌‌دهنده به وجود آورده‌‌ایم تا آن را در دست افرادی قرار دهیم که واقعا به آن نیاز دارند.”

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.