دوج کوین در نهایت به لیست معاملاتی بایننس افزوده شد

صرافی رمز ارز بایننس اعلام کرد که دوج کوین (DOGE) را به لیست معاملاتی خود اضافه خواهد کرد. به نظر می‎رسد که قیمت دوج کوین در واکنش به این خبر رشد قابل ملاحظه‌ای یافته است.

0 88

صرافی رمز ارز بایننس با انتشار پستی در وبسایت رسمی خود در تاریخ ۵ جولای اعلام کرد که دوج کوین (DOGE) را به لیست معاملاتی خود اضافه خواهد کرد.

از تاریخ اعلام شده، جفت‎های معاملاتی دوج کوین شامل DOGE/BNB، DOGE/BTC، DOGE/USDT، DOGE/PAX و DOGE/USDC قابل معامله خواهند بود؛ کاربران اکنون می‎توانند دوج کوین‎های خود را به منظور آماده سازی برای معامله در این صرافی سپرده گذاری نمایند.

در حال حاضر به نظر می‎رسد که قیمت دوج کوین در واکنش به این خبر رشد قابل ملاحظه‌ای یافته است. DOGE در مقایسه با ۲۴ ساعت گذشته ۳۱ درصد رشد قیمت داشته و بخش زیادی از این رشد قیمت در ۳۰ دقیقه رخ داده است.

دوج کوین در نهایت به لیست معاملاتی بایننس افزوده شد

نمودار یک روزه دوج کوین؛ منبع: Coin360

طبق گفته Finder، این رمز ارز که توسط بیلی مارکوس (Billy Markus) ساخته و با الهام از «doge» (که اصطلاحاً به نژاد سگ Shiba Inu اشاره دارد) دوج کوین نامیده شد، در ابتدا شبیه به یک شوخی بود. این رمز ارز اکنون با ارزش کلی ۵۰۳ میلیون دلاری شبکه، در رده بیست و ششمین رمز ارز بازار (از لحاظ حجم بازار) قرار دارد.

همانطور که کوین تلگراف در اوایل هفته جاری اعلام کرده بود، بایننس لبز (Binance Labs) شتابدهنده بلاک چینی که توسط بایننس اداره می‎شود، پلتفرم بلاک چینی ارتباط با مشتری (CRM) را تحت عنوانCere Network با تأمین مالی استراتژیک ارائه کرده است.

در ماه می، صرافی رمز ارز امریکایی کوین بیس پشتیبانی کیف پول رمز ارز خود (Coinbase Wallet) را از دوج کوین، اعلام کرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.