تعداد تراکنش‎های روزانه بلاک چین اتریوم از مرز یک میلیون گذشت

طبق اطلاعات گزارش شده توسط Etherscan، اکسپلورر پیشروی بلاک اتریوم، دیروز (۲۸ ژوئن) تعداد تراکنش‎های ثبت شده در شبکه اتریوم، برای اولین بار از ماه می ۲۰۱۸، از مرز یک میلیون عبور کرد.

0 84

تراکنش‎های روزانه بلاک چین اتریوم : بنابر داده‎های Etherscan، در تاریخ ۲۸ ژوئن، ۱۰۰۴۱۷۰ تراکنش در بلاک چین اتریوم تأیید شد. تا پیش از دیروز، آخرین بار در ماه می ۲۰۱۸ تعداد تراکنش‎های روزانه بلاک چین اتریوم به یک میلیون رسیده بود. با این حال سطح فعلی تراکنش‎ها هنوز هم به مراتب پایین‎تر از پیک ۱۳۴۹۸۹۰ تراکنش روزانه‎ای‎ست که در ۴ ژانویه سال گذشته به ثبت رسیده بود.

ارزش تراکنش‎های زنجیره اتریوم در دسامبر سال ۲۰۱۸ به بیشترین مقدار ماهیانه خود رسید که بدون احتساب فعالیت زنجیره اتریوم پس از هارد فورک ناشی از هک دائو (DAO) در سال ۲۰۱۶، با ۱۱۵ میلیون تراکنش داخل زنجیره، بیشترین ارزش معاملات را داشت.

طبق گزارشی که شرکت تحلیلی دیار (Diar) در آن زمان ارائه داد، حجم معاملات اتریوم مربوط به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) در ماه آوریل با ۷۷۶۰۰۰ تراکنش اتر، به بیشترین رکورد خود رسید. همچنین نشریه دیار در انتهای ماه آوریل گزارش داد که طی این ماه، تعداد تراکنش‎های شبکه بیت کوین به بالاترین مقادیر خود از سال ۲۰۱۷ رسیده است.

پیتر برانت (Peter Brandt) نویسنده و معامله‎گر باتجربه رمز ارزها، اخیراً پیشبینی کرد که بازار بیت کوین به رشد خود ادامه خواهد داد اما آلتکوین‎هایی نظیر اتریوم، مزایای آن را احساس نمی‎کنند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.