همکاری کیف پول رمز ارز BRD با شرکت پرداختی Wyre

مقامات شرکت ارائه دهنده کیف پول رمز ارز BRD قصد دارند شبکه‌‌ پرداختی جدیدی را با همکاری شرکت Wyre راه‌‌اندازی کنند که می‌‌تواند کاربران را از دردسرهای اضافی تبدیل ارز فیات به رمز ارز و بالعکس راحت کند. این شرکت‌‌ها توانسته‌‌اند با حدود 1,700 بانک آمریکایی قرارداد شراکت امضاء کنند و به همین دلیل یکی از بزرگ‌‌ترین سیستم‌‌های پرداختی در فضای رمز ارزها را در اختیار دارند.

0 83

ارائه‌‌دهنده کیف پول رمز ارز BRD اعلام کرد که با شرکت پرداخت‌‌های بلاک چینی Wyre وارد همکاری شده است تا مشتریان ساکن در ایالات متحده قادر باشند با استفاده از انتقالات بانکی به خریداری رمز ارزهای مختلف بپردازند. این خبر در اعلامیه رسمی منتشر و روز 13 ژوئن با کوین‌‌تلگراف به اشتراک گذاشته شد.

بر اساس این اعلامیه، مشتریان واقع در ایالات متحده قادر خواهند بود بیت کوین، اتریوم و DAI را از طریق ایجاد ارتباط مستقیم در میان کیف پول‌‌های BRD و حساب‌‌های بانکی خود خریداری کنند و بدین صورت کارمزد تراکنش‌‌های خود را کاهش دهند. این سرویس جدید توسط 1,700 بانک آمریکایی پشتیبانی می‌‌شود و می‌‌تواند فرآیند خرید را در عرض 5 دقیقه کامل کند.

آرون لشر (Aaron Lasher)، مدیر ارشد استراتژی و بنیان‌‌گذار مشترک BRD، در اعلامیه‌‌ای اذعان داشت که سرویس جدید قصد دارد این اطمینان را به وجود آورد که بخش بلاک چین به صورت غیرمتمرکز و جامع باقی می‌‌ماند. وی عنوان کرد که ارائه‌‌دهندگان کیف پول رمز ارز در حال حاضر به سمت ساختارهای کاستدی (Custody) و متمرکز پیش می‌‌روند.

اعلامیه مذکور بیان می‌‌دارد که BRD – که در سال 2015 تاسیس شد – دارای بیش از 2 میلیون مشتری در 170 کشور جهان است و در سال جاری بیشترین رشد خود را شاهد بوده است.

این شرکت اعلام کرده است که در طی 4 ماه ابتدایی 2019 تعداد تراکنش‌‌ها و همچنین تعداد کاربران خود را دو برابر کرده است. این شرکت همچنین پیش‌‌بینی می‌‌کند که در حال حاضر حدود 6 میلیارد دلار دارایی رمز ارز تحت مدیریت خود دارد.

شرکت Wyre نیز 3.5 میلیارد دلار معامله دارایی‌‌های رمز ارز داشته و پرداخت‌‌هایی با بیش از 1 میلیارد دلار را در صرافی‌‌های خارجی با استفاده از رمز ارز کامل کرده است. رابط برنامه‌‌نویسی کاربردی Wyre از طریق ایجاد شبکه‌‌ای ارتباطی در میان بانک‌‌ها و صرافی‌‌های رمز ارز قادر است فرآیند تبدیل ارز فیات به رمز ارز را در بیش از 50 کشور تسریع ببخشد و از هشت ارز فیات و سه رمز ارز پشتیبانی می‌‌کند.

منبع

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.