عرضه آزمایشی کیف پول رمز ارز برای کاربران تلگرام

کیف پول مستقل و چند رمز ارزی Button Wallet از راه اندازی آزمایشی سرویس رایگان معاملاتی رمز ارز روی شبکه باز تلگرام (TON) خبر داد. هدف از این تست نت، آزمایش تطبیق پذیری و ترویج استفاده از رمز ارزها در بین 300 میلیون کاربر تلگرام است.

0 174

 

بر اساس گزارش سایت فوربز (Forbes)، این اپلیکیشن به کاربرانی که کیف پول آن را فعال کنند، توکن های 6.6 گرام (gram) اهدا می‌کند (gram  ، رمز ارز بومی شبکه TON در تلگرام است).

جذب میلیون‌ها نفر

بنیانگذار و مدیر عامل Button Wallet، الکس سافونوف (Alex Safonov) با بیان اینکه هدف از اهدای این توکن‌ها تشویق کاربران در استفاده از تراکنش‌های رمز ارز در محیطی عاری از ریسک است.

او افزود:

بزرگترین مانع رمز ارزها عدم استقبال عمومی است، آنچه ما خلق کرده ایم به افراد امکان این را می‌دهد تا با آسودگی و بدون استفاده از پول واقعی به معامله رمز ارزها بپردازند.

مدیر ارشد اجرایی Button Wallet، رشل مک‌‎کراری (Rachel McCrary)، نیز اظهار کرد

مانع اصلی عدم استفاده عموم مردم از رمز ارزها، ترس مشترکی است که نسبت به این پدیده نو ظهور دارند.

باگ‌های امنیتی

همزمان با عرضه اپلیکیشن کیف پول Button و آزمایش آن بر روی برنامه پیام رسان تلگرام ، گزارشات حاکی از وجود یک اشکال فنی است که باعث آشکار شدن شماره تلفن افراد در چت‌های گروهی می‌شود.

این باگ امنیتی باعث نگرانی معترضین و کاربران تلگرام در هنگ کنگ شده است. این افراد نگرانند که این باگ باعث شود مقامات چین بتوانند آنها را شناسایی کنند.

 

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.