اطلاعیه جدید بانک مرکزی درباره رمز دوم پویا

اطلاعیه مهم روابط عمومی بانک مرکزی در مورد «رمز دوم پویا» دیروز سه شنبه ۱ بهمن منتشر شد. طبق این اطلاعیه، تراکنش های غیر حضوری تا سقف ۱ میلیون ریال، از الزام استفاده از رمز دوم پویا معاف می‌شوند.

0 154

به گزارش فینمگ، اطلاعیه شماره ۱۰ روابط عمومی بانک مرکزی در مورد «رمز دوم پویا» دیروز سه شنبه ۱ بهمن منتشر شد که به شرح زیر است:

۱-نظر به درخواست کسب و کارها، ذی نفعان حوزه خرید بدون حضور کارت و همچنین درخواست اپراتورها جهت خرید از طریق کدهای دستوری USSD، بانک‌ها می‌توانند تراکنش‌های فوق تا سقف یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت را از الزام استفاده از رمز دوم پویا معاف کنند.

بر این اساس بانک‌ها می‌توانند امکان انجام تراکنش با رمز دوم ایستا تا مجموع یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت برای هر کارت بانکی را مشروط به پذیرش مخاطرات آن از سوی مشتری فراهم کنند.

۲-از هفته دوم بهمن‌ماه، ارائه خدمات پرداخت غیرحضوری با رمز دوم ایستا طی چند روز در بانک‌های مختلف متوقف می‌شود.

۳-هموطنان گرامی در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام در خصوص فعال‌سازی یا استفاده از رمزهای پویای کارت‌های بانکی با شماره تلفن‌های مرکز ارتباط‌ با مشتریان بانک خود تماس حاصل فرمایند. مرکز تماس کاشف با شماره ٩١٠٠٩٩۶٠ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به سوالات و دریافت پیشنهادات و انتقادات هم‌میهنان در خصوص نحوه خدمت‌رسانی بانک‌ها و موسسات اعتباری است.

۴-مجددا یادآوری می‌شود دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک امکان‌پذیر است.

مشتریان محترم بانکی که تاییدیه شماره تلفن همراه خود‌ را به بانک خود اعلام کرده‌اند با فشردن دکمه دریافت رمز دوم پویا در درگاه‌های پرداخت، رمز خود را از طریق پیامک دریافت می‌کنند.

۵-همچنین تاکید می‌شود آن دسته از هموطنانی که تاکنون نسبت به فعال‌سازی رمز دوم پویا اقدام نکرده‌اند، در اسرع وقت نسبت به انجام این کار اقدام کنند.

همچنین مهران محرمیان، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی نیز دیروز با انتشار پستی در توئیتر، ضمن اعلام این خبر افزود :

از ۸ بهمن به تدریج رمز دوم ایستای بانکهای مختلف غیرفعال می شود.

اطلاعیه جدید بانک مرکزی درباره رمز دوم پویا

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.