کریگ رایت نتوانست مالکیت خود بر بیت کوین ها را در دادگاه اثبات کند

مشاور حقوقی پرونده مرتبط با سرقت دارائی‌های بیت کوین از دیوید کلیمن، اظهار داشت که کریگ رایت (به عنوان متهم پرونده) نتوانست مالکیت بیت کوین‌های خود را به دادگاه اثبات کند. پیشتر یک دادگاه امریکایی به رایت دستور داده بود لیستی از آدرس‌های عمومی بیت کوین خود از تاریخ 31 دسامبر 2013 به بعد تهیه کرده و به دادگاه ارائه دهد.

0 80

مشاور حقوقی شاکی پرونده سرقت بیت کوین مرتبط به کریگ رایت (دانشمند کامپیوتر استرالیایی)، اظهار داشت که کریگ رایت (به عنوان متهم) نتوانست مالکیت بر بیت کوین‌ های خود را به دادگاه اثبات کند. دوین فریدمن (Devin Freedman) از شرکت حقوقی Boies Schiller Flexner با انتشار توئیتی در تاریخ 21 ژوئن، بیانات خود را اعلام کرد.

همان‎طور که کوین تلگراف پیشتر گزارش داده بود، یک دادگاه امریکایی در ماه می به کریگ رایت دستور داده بود تا لیستی از آدرس‌های عمومی بیت کوین خود از تاریخ 31 دسامبر 2013 به بعد تهیه کرده و به دادگاه ارائه دهد. فریدمن اظهار داشت از آنجا که رایت حاضر به ارائه این لیست نشده است.

پس باید دلایلی بیاورد که مانع از مجازات توسط قاضی فلورینا رینهارت (Florina Reinhart) شده و همچنین در محضر قاضی بث بلوم (Beth Bloom) حاضر شده و بی احترامی خود به دادگاه را توجیه نماید

این دستور، بخشی از پرونده مربوط به نماینده حقوقی دارایی‎های دیوید کلیمن (David Kleiman)، بر علیه کریگ رایت (که خود ادعا می‎کند ساتوشی ناکاموتوی واقعی و خالق بیت کوین است) بوده که رایت تاکنون در آن شکست خورده است.

دیوید کلیمن یک دانشمند علوم کامپیوتر و کارشناس امنیت سایبری بود که به عقیده بسیاری، یکی از توسعه دهندگان اولیه بیت کوین و تکنولوژی زیربنای آن (بلاک چین) است.

نماینده حقوقی دارائی‎های کلیمن در ماه فوریه 2018، با ارجاع این پرونده به دادگاه ادعا کردند که کریگ رایت در پی مرگ کلیمن، صدها هزار بیت کوین به ارزش 5 میلیارد دلار را از وی به سرقت برده است. آن‌ها ادعا می‌کنند که خانواده و دوستان نزدیک کلیمن از ثروتی که او انباشته بود، بی‌خبر بودند و در این میان، رایت

مجموعه قراردادهای جعلی ساخته است که بر طبق آن‎ها دارائی‌های کلیمن بعد از مرگش به کریگ رایت یا شرکت‌های تحت اختیار وی منتقل شود. کریگ این قراردادها را با تاریخ‌های جعلی (مربوط به قبل از مرگ کلیمن) نوشته و امضای دیوید را در آن‌ها جعل نموده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.