کریگ رایت : ساتوشی ناکاموتو هرگز از بیت کوین تاک استفاده نکرده است

کرگ رایت کسی است که ادعا می‌کند ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است و اخیرا بعد از آن که قاضی بث لوم دفاعیات اخیر او را رد کرد، از او خواسته شد که 11000 سند و پاسخ آماده کند. با این حال شیوع ویروس کرونا و کند شدن سیستم دادگستری فلوریدا باعث شده که مهلتی برای رایت فراهم شود. علاوه بر این، داستان رایت حالا وارد پیچ و تاب جدیدی شده است، زیرا او ادعا می کند که ساتوشی ناکاموتو هرگز از انجمن Bitcointalk.org برای برقراری ارتباط استفاده نکرده است.

0 90

کرگ رایت سال‌ها است که ادعا می‌کند خالق بیت کوین است، اما او هرگز نتوانسته این ادعا را برای جامعه بزرگ کریپتو اثبات کند. در حقیقت هزاران مقاله و تعداد بسیار زیادی پست در شبکه اجتماعی وجود دارد که نشان می‌دهد رایت ناکاموتو نیست. علی رغم باور عمومی مردم، رایت به گفتن اینکه که خالق بیت کوین است ادامه می‌دهد و اخیرا گفته است که ساتوشی هرگز از انجمن Bitcointalk.org استفاده نکرده است.

این وب‌سایت یکی از اولین انجمن‌های شناخته‌شده بیت کوین است و در آن تعداد زیادی پست از اکانتی وجود دارد که ادعا می‌کند ساتوشی است. با این حال پست وبلاگی رایت، استفاده ساتوشی از این پلتفرم را رد می‌کند و می‌گوید استفاده ساتوشی از این وبسایت یک “افسانه” است.

ارسال تمامی پست‌ها از طریق اکانت من (ساتوشی) در Bitcointalk افسانه است و در حقیقت هیچ تولید و تغییری در پست‌ها از طرف من صورت نگرفته است و فقط ورودهای ثبت شده به وبسایت متعلق به من است.

او اضافه کرد:

ساتوشی (من) هیچگاه از Bitcointalk استفاده نکرده است. در حقیقت آخرین پست من، به دامنه‌ای لینک شده است که وجود ندارد.

Craig Wright Claims Satoshi Nakamoto 'Never Used Bitcointalk' to Communicate آخرین پست نوشته شده توسط ساتوشی بر روی Bitcointalk.org

استدلال‌های رایت در پرونده Kleiman و سردرگمی دادگاه

کریگ رایت همچنان درگیر پرونده قضایی کلیمان است و قاضی بث بلوم دفاعیات اخیر او را رد کرده است. به دستور وی ، رایت را مجبور به تولید حدود 11000 سند کرد و دفاعیه رایت غیرقابل قبول است. بلوم همچنین توضیح داد که ادعای مالکیت او تا زمانی مشخص اعتبار دارد و او باید تا زمانی مشخص اطلاعات و اسناد مربوطه را ارائه دهد. البته شیوع ویروس کرونا رسیدگی به پرونده را سخت‌تر کرده است و به نظر می‌رسد مهلت داده شده تمدید شود.

بلوم نوشته است:

دادگاه دفاعیه، پاسخ، جوابیه کتبی، اسناد و قانون قابل اجرا را بررسی کرده است و در این مورد به صورت کامل مشورت گرفته است. بر این اساس دفاعیه رد می‌شود.

بلوم حرف خود را اینگونه ادامه می‌دهد:

دادگاه از استدلال رایت مبنی بر اینکه قاضی راینهارت باید مدارک تولید شده توسط او را کورکورانه و بدون تکیه بر تجربیات گذشته او در این دادخواست (از جمله تاریخچه وی در تهیه مدارک جعلی و شهادت دروغی) بپذیرد، سردرگم شده است. این شیوه درست برای یافتن حقیقت نیست.

Craig Wright Claims Satoshi Nakamoto 'Never Used Bitcointalk' to Communicate

حکم دادگاه – “دستور و حکم صادر شده است که دستور اکتشاف ، شماره 420 ECF ، تأیید شده است و دفاعیات و اعتراضات به دستور کشف” شماره 434 ECF ” را رد کردند.

اخبار مربوط به آخرین دادگاه رایت و پست وبلاگی او درباره عدم استفاده ساتوشی از Bitcointalk.org تا پایان دادن به جدال با مدیرعامل شرکت بلاک‌استریم (آدام بک) ادامه دارد. رایت می‌گوید که او 99.9999 درصد مطمئن است که او بالاخره به بیت کوین‌های خود که حدود میلیاردها دلار ارزش دارد، دسترسی خواهد یافت.

منبع

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.