تاخیر در ارسال دستگاه های ماینر بیت کوین در پی گسترش ویروس کرونا

به دلیل گسترش ویروس کرونا، تحویل دستگاه های ماینر بیت کوین از چین به تعویق افتاده است. Microbt و Ebang پیام هایی برای اطلاع رسانی در این زمینه به مشتریان ارسال کرده‌اند. همچنین گفته می‌شود کهBitmain و Innosilicon نیز ارسال دستگاه های خود را به تعویق انداخته‌اند.

0 146

Microbt و چند شرکت دیگر تولیدکننده دستگاه ماینر بیت کوین، در پی گسترش ویروس کرونا ارسال دستگاه های خود را به تعویق انداخته‌اند. شرکت Microbt اعلام کرد که به دلیل شیوع این ویروس ارسال دستگاه های خود را به تعویق خواهد انداخت و این تعویق تا 9 فوریه ادامه خواهد داشت. Ebang وBitmain نیز اعلام کردند که دستگاه های ماینر خود را با تاخیر ارسال خواهند کرد.

در حال حاضر شهر ووهان با جمعیت 11 میلیونی که منشا شیوع ویروس کرونا بوده، به طور کامل قرنطینه شده است. به عقیده برخی از مفسران بازار کریپتو، ترس و وحشت از شیوع این ویروس باعث خواهد شد که بسیاری از مردم به دارایی هایی مانند طلا و رمز ارزها پناه ببرند. از زمان شیوع کرونا، قیمت طلا افزایش قابل توجهی داشته و ارزش کل بازار رمز ارزها نیز از ابتدای سال میلادی تاکنون افزایش 30 درصدی را تجربه کرده است. اما تاخیر در ارسال دستگاه های ماینر می‌تواند روی نرخ هش رمز ارزهای مبتنی بر الگوریتم SHA256 مانند بیت کوین، بیت کوین کش و بیت کوین SV تاثیر بگذارد و مانع از افزایش آن در ماه آتی شود.

این احتمال وجود دارد که در صورت ادامه دار شدن شیوع کرونا، طبق قوانین دولتی در چین، ارسال دستگاه های ماینر از این کشور با تاخیر طولانی تری مواجه شوند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.