CoinMarketCap نسخه جدید اپلیکیشن خود را برای گوشی‌‌های همراه عرضه کرد

مطمئنا کاربران دنیای کریپتو با وب‌‌سایت CoinMarketCap آشنایی کامل دارند. این سرویس قیمت رمز ارز‌‌ها را نشان می‌‌دهد و تحلیل‌‌های زیادی را برای کاربران فراهم می‌‌آورد. این شرکت به تازگی اعلام کرده است که نسخه جدید اپلیکیشن iOS و اولین نسخه اپلیکیشن اندرویدی خود را عرضه کرده و قابلیت‌‌های جدیدی را در آنها قرار داده است.

0 81

شرکت داده‌‌های رمز ارز‌‌ی CoinMarketCap نسخه‌‌ جدید اپلیکیشن خود برای iOS و اولین نسخه اپ اندرویدی را نیز در روز 16 آوریل عرضه و ویژگی‌‌های جدیدی مانند ردیابی قیمت‌‌ها و حساب کاربری را به آنها اضافه کرده است.

بر طبق وب‌‌سایت این شرکت، اپلیکیشن‌‌های مذکور دارای نمودارهای ستونی، داده‌‌های روزانه در مورد رمز ارز‌‌ها و گزینه‌‌ قرار دادن هشدار قیمت برای تمامی رمز ارز‌‌های موجود در CoinMarketCap است.

به منظور استفاده از این اپ، کاربران باید یک حساب در CoinMarketCap ساخته و وارد آن شوند. این اپ همچنین به کاربران اجازه می‌‌دهد اخبار منتشرشده از رسانه‌‌های مختلف را دنبال و قیمت‌‌ رمز ارز‌‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند.

آگوست سال گذشته، CoinMarketCap یک رابط برنامه‌‌نویسی کاربردی حرفه‌‌ای را برای توسعه‌‌دهندگان و سرمایه‌‌ها راه‌‌اندازی کرد که بازارهای مشتقه مبتنی بر کریپتو را دنبال می‌‌کند و پشتیبانی کاملی را برای قراردادهای آتی، اختیار معامله و معاملات فرابورسی فراهم می‌‌آورد که به مدت یک ماه رایگان می‌‌باشند.

این شرکت در ماه مارس اعلام کرد که دو شاخص بنچمارک کریپتویی را برای سرویس داده‌‌های شاخص نزدک (Nasdaq)، سیستم بلومبرگ ترمینال ( Thomson Reuters Eikon ,( Bloomberg Terminalو بورس اشتوتگارت منتشر خواهد کرد.

همچنین CoinMarketCap در سال جاری خاطرنشان کرد که معیارهای لیست‌‌بندی خود را برای صرافی‌‌های رمز ارز‌‌ تغییر خواهد داد، بعد از اینکه تعدادی از تحقیقات صورت‌‌گرفته اعلام کردند بسیاری از داده‌‌های اعلام شده توسط صرافی‌‌ها جعلی می‌‌باشند.

اولین اپ iOS این شرکت در ماه مه سال گذشته و به افتخار پنجمین سال تولد سایت منتشر شد. در آن زمان، این سایت از لحاظ ترافیک در رده 175 دنیا قرار داشت: رده‌‌بندی فعلی عدد 482 را نشان می‌‌دهد.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.