1.3 میلیارد دلار دارایی رمز ارز تحت مدیریت Coinbase Custody

صرافی رمز ارز کوین بیس‌‌ (Coinbase) اعلام کرد که سرویس کاستدی این شرکت هم‌‌اکنون 1.3 میلیارد دلار دارایی رمز ارز کاربران را نزد خود نگه داشته و این مبلغ به زودی به 2 میلیارد دلار خواهد رسید. مقامات کوین بیس‌‌ در حال بازدید از انگلستان هستند و قصد دارند پلتفرم خود را در این کشور نیز گسترش دهند.

0 71

پلتفرم Coinbase Custody روز 13 ژوئن در توییتی اعلام کرد که در حال حاضر 1.3 میلیارد دلار دارایی رمز ارز تحت مدیریت خود دارد و انتظار می‌‌رود که این دارایی‌‌ها به زودی به 2 میلیارد دلار برسند.

حساب توییتر رسمی Coinbase Custody هفته گذشته در زنجیره‌‌ای از توییت‌‌ها گزارش داد که سم مک‌‌اینگویل (Sam McIngvale)، مدیرعامل این شرکت، و فیلیپ مارتین (Philip Martin)، مدیر ارشد امنیت اطلاعات، از بریتانیا دیدن کرده‌‌اند. هدف از این دیدار “بحث در مورد اقتصاد سازمانی رمز ارزها به همراه دسته‌‌ای از مشتریان و پروژه‌‌های احتمالی بوده است.”

نمایندگان این شرکت در طی دیدار خود اذعان داشتند که اگرچه بسیاری باور دارند در فضای کریپتو هیچ پیشنهاد سازمانی مشخصی وجود ندارد، پلتفرم Coinbase Custody در واقع چنین پیشنهادی است. آنها همچنین عنوان کردند که این شرکت دارای یک سرویس ایمن و قانونی است. توییت‌‌های مذکور همچنین عنوان می‌کنند:

ما 1.3 میلیارد دلار دارایی رمز ارز دراختیار داریم و به زودی به 2 میلیارد دلار خواهیم رسید. به هیچ عنوان قصد نداریم خود را محدود کنیم... Coinbase Custody به بیش از 90 مشتری سرویس می‌‌دهد. البته 40% از آنها در خارج از مرزهای ایالات متحده قرار دارند.

این توییت در نهایت می‌گوید که – با گسترش هرچه بیشتر رمز ارزها به عنوان یک دسته‌‌بندی دارایی – مراکز مالی بزرگ مانند لندن در حال تبدیل شدن به بستری برای نوآوری کریپتوکارنسی هستند.

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل کوین بیس‌‌، در طی مصاحبه‌‌ای در رویداد Consensus در اواسط ماه مه اذعان داشت که سرویس کاستدی این شرکت حدود 1 میلیارد دلار تحت مدیریت خود دارد.

همانطور که کوین‌‌تلگراف در ماه مارس گزارش داد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا احتمالا به دنبال بررسی مجدد قوانین کاستدی در موارد خاصی از مبادله و توافقنامه‌‌های دارایی‌‌های رمز ارز است.

شرکت هنگ‌‌کنگی مدیریت دارایی BC Group در ماه آوریل اعلام کرد که در حال راه‌‌اندازی یک سرویس کاستدی برای دارایی‌‌های رمز ارز است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.