کوین بیس ابزار جدیدی را به کاربران خود عرضه کرد

صرافی رمز ارز و ارائه دهنده سرویس کیف پول آمریکایی کوین بیس (Coinbase)، ابزاری را برای بررسی و تحلیل داده‌های بازار، در قالب سه سیگنال معاملاتی به کاربران خود عرضه کرد.

0 85

کوین بیس ابزار جدیدی را به کاربران خود عرضه کرد.

سه سیگنال ارائه شده توسط کوین بیس شامل فعالیت تاپ هولدرها، زمان معمول نگه داشتن یک کوین، میزان ترند بودن یک کوین و اصلاح قیمت است. هدف از ارائه این اطلاعات، آگاهی رسانی به سرمایه گذاران در جهت اتخاذ استراتژی‌های دقیقتر و سنجیده شده است.

سیگنال زمان نگه‌داری، تعداد متوسط روزهایی را می‌سنجد که یک کوین، پیش از انتقال از طریق تراکنش، نگه داشته شده است. میزان شهرت یا ترند بودن دارایی نیز تعداد کاربرانی را بررسی می‌کند که یک دارایی مدنظر را در اختیار دارند. این اطلاعات قرار است به سرمایه گذاران در درک بهتر رفتار کاربران کمک کنند.

طبق اعلامیه کوین بیس، این خدمات ” اولین نمونه از نوع خود هستند.” کوین بیس همچنین اعلام کرده است که این داده‌ها در کنار اطلاعات بازار سنتی که پیش از این نیز توسط این صرافی ارائه می‌شدند، در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

کوین بیس پیش از این نیز گزارشی را درمورد میزان مقبولیت رمز ارزها و میزان آگاهی مردم آمریکا از آنها در تاریخ 28 ژوئن منتشر کرده بود. طبق اطلاعاتی که طی یک نظرسنجی از 2000 شرکت کننده جمع آوری شد، 58 درصد از مردم آمریکا با نام بیت کوین آشنا هستند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.