رقابت کوین ها: بزرگترین بازنده‌ها و برنده‌های ماه بسیار سبز آپریل

کوین‌ها وارد ماه جدیدی از سال شدند و اکنون زمان آن است که به عملکرد ماه گذشته آن‌ها نگاهی بیندازیم. با توجه به اینکه ماه آپریل ماه بسیار خوبی برای رمز ارزها بود، پیدا کردن یک بازنده در بازار کار دشواری است. در حالی که اکثر کوین‌ها صعودی دو رقمی را در ماه گذشته تجربه کردند، تنها دو کوین از ۱۰۰ کوین اول بازار (از لحاظ سرمایه) افت داشتند و در ۲۰۰ کوین اول بازار فقط ۲۰ کوین اینگونه شدند.

1 171

بعد از ماه خونین مارس، که بازار رمز ارزها در آن نسبتا کند پیش رفت، در اواخر ماه آپریل جهشی در قیمت‌ها رخ داد. به لطف این جهش، بیت کوین توانست تمام ضررهایی را که در “پنجشنبه سیاه” رمز ارزها متحمل شده بود و قیمت آن را به نصف کاهش داد، جبران کرد. علاوه بر این تعداد دیگری از دارایی‌های رمز ارز برتر در بازار شامل اتریوم و بیت کوین کش نیز عملکردی قوی داشتند. این جهت قیمت‌ها باعث سبز شدن بازار شد.

تحلیل‌گران صرافی بزرگ رمز ارز کراکن یک ماه قبل هشدار دادند که با اینکه آپریل از لحاظ تاریخی دومین ماه از نظر عملکرد عالی برای بیت کوین است، سرمایه‌گذاران باید به فعالیت ماینرها و هادلرها (hodler) و همچنین به چگونگی دست و پنجه نرم کردن اقتصاد دنیا با بحران ویروس کرونا نیز توجه داشته باشند. بازیکنانی که بازی را ترک می‌کنند ممکن است تصمیم بگیرند که بیت کوین‌ها و سایر دارایی‌های خود را نقد کنند.

رقابت کوین ها: بزرگترین بازنده‌ها و برنده‌های ماه بسیار سبز آپریل
رقابت کوین ها: بزرگترین بازنده‌ها و برنده‌های ماه بسیار سبز آپریل

۱۰ کوین برتر- منبع: Coincodex.com

تمام کوین‌هایی که در ۱۰ کوین برتر بازار از لحاظ سرمایه بازار قرار دارند، در ماه گذشته شاهد رشد چشمگیری در قیمت‌ها بودند و اکثرا رشد آنان دو رقمی بود (بدون در نظر گرفتن تتر که در دسته استیبل کوین ها قرار میگیرد). در این میان تزوس (XTZ) با ۷۷ درصد رشد در آپریل، بالاترین رتبه را داشت. به دنبال این کوین ETH و بایننس کوین (BNB) بودند که به ترتیب با ۵۹ و ۴۲ درصد رشد، بالاترین رتبه‌ها را در اختیار داشتند.

اولین کوین به لحاظ سرمایه بازاری (بیت کوین)، رتبه چهارم را در لیست آپریل به خود اختصاص داد و قیمتش ۳۷ درصد رشد داشت. باقی ۱۰ کوین برتر نیز به غیر از BCH رشدی بین ۲۱ تا ۲۹ درصد داشتند، و حداقل این رشد ۱۶ درصد بود.

BCH و Bitcoin SV (BSV) در ماه آپریل اولین رویداد هاوینگ خود را تجربه کردند. انتظار می‌رود رویداد هاوینگ بیت کوین نیز در ۱۲ می انجام شود.

بزرگترین برنده‌های ماه آپریل

رقابت کوین ها: بزرگترین بازنده‌ها و برنده‌های ماه بسیار سبز آپریل
رقابت کوین ها: بزرگترین بازنده‌ها و برنده‌های ماه بسیار سبز آپریل

منبع : Coincodex.com

به منظور جستجو برای برنده‌ها دید خود را وسیع‌تر می‌کنیم و ۵۰ کوین اول از لحاظ سرمایه را در نظر می‌گیریم. تلاش زیادی برای پیدا کردنشان نیاز نیست. بر خلاف ماه مارس که یک کوین سبز در دریایی از قرمزها غوطه ور بود، آپریل ماهی سبز بود. در بالاترین رتبه از این کوین‌ها، دیجی بایت (DGB) با رشدی ۲۴۰ درصدی قرار می‌گیرد. بیشتر کوین‌های دیگر این لیست رشدی میان ۵۹ تا ۷۷ درصد داشته‌اند و سه تا از آن‌ها حداقل ۴۰ درصد رشد داشته و کوین cosmos(ATOM) در جایگاه آخر قرار می‌گیرد.

در همین لیست توکن هایو (HIVE) با رشدی ۱۱۷ درصدی در مرتبه دوم است. این یک گام مهم برای یک کوین جدید است، که این رشد را مدیون وجود استیم (STEEM) است که منجر به ایجاد هایو شد.

۱۰ بازنده بزرگ در آپریل

رقابت کوین ها: بزرگترین بازنده‌ها و برنده‌های ماه بسیار سبز آپریل
رقابت کوین ها: بزرگترین بازنده‌ها و برنده‌های ماه بسیار سبز آپریل

منبع: Coincodex.com

این لیست شامل استیبل کوین‌ها نمی‌شود و ما با لیست سبزی از ۵۰ کوین برتر سر و کار داریم. این به آن معناست که ما در این لیست با کوین‌هایی سر و کار داریم که در آپریل رشد حداقلی داشته‌اند. چندین کوین با یک رشد حدود ۲۰ درصدی، در این ناحیه قرار می‌گیرند. در این میان نیز لایت کوین و XRP جز ده کوین برتر هستند. این لیست با کوین‌هایی که فقط ۱۰ درصد رشد داشته‌اند ادامه می‌یابد و در انتها به کوین‌هایی مانند (LEO) leo token می‌رسیم که در ماه آپریل تنها ۲ درصد رشد داشته‌اند.

برندگان و بازندگان ۱۰۰/۲۰۰ کوین برتر

اکنون بیایید نگاهی به ۱۰۰ کوین برتر بازار (بر حسب داده‌های تهیه شده از Coincodex) بندازیم. یک کوین در این بین وجود دارد که باقی کوین‌ها را در گرد و خاک حرکت سریع خود جا گذاشته است، و این کوین bloomzed Token (BZT) با صعود خارق‌العاده ۱۷۹۹ درصدی است.

سه کوین بعدی در این لیست نیز افزایش قیمت‌های بالا و سه رقمی دارند، هایپریون (HYN) در ابتدا قرار دارد (۳۵۰ درصد)، بعدی DGB است و بعد از آن aave (LEND) با ۱۲۵ درصد به دنبال آن است. باقی ۱۰ کوین برتر در میان این ۱۰۰ کوین، بین ۷۹ تا ۸۳ درصد رشد داشته‌اند و شامل استلار (XLM) با ۷۹ درصد هستند. در این بین می‌توانیم برخی از کوین‌های قرمز را بیابیم، در این میان دو کوین sologenic (SOLO)، ۱۰۰ درصد در آپریل افت کرده و playfuel (PLF) نیز ۳ درصد افت کرده است.

در انتها ۲۰۰ کوین اول بازار را مورد بررسی قرار می‌دهیم، مشاهده می‌‌کنیم که BZT و HYN هنوز هم جایگاه‌های اول و دوم را در اختیار خود دارند. جایگاه‌های بعدی به band protocol (BAND) با ۳۰۳ درصد افزایش و CGCX با ۲۶۴ درصد افزایش می‌رسد. هایو در مقام نهم قرار دارد و maid safe coin (MAID) جایگاه دهم را با ۹۵ درصد افزایش در اختیار دارد. از طرف دیگر، ما می‌توانیم ۲۰ کوین را پیدا کنیم که قیمتشان در آپریل افت کرده است. SOLO در صدر این لیست قرار داده است و بعد از آن gaps (GAP) با ۳۶ درصد افت و yap stone (YAP) با ۳۴ درصد افت قرار گرفته‌اند. سه کوین بعدی بین ۱۱ تا ۱۴افت داشته‌اند و ۵ کوین بعدی ۱ تا ۳ درصد افت داشته‌اند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.