Chess.com برای پرداخت عضویت در این وبسایت BCH می‌پذیرد

وب سایت محبوب بازی شطرنج، chess.com بیت کوین می‌پذیرفت، اما مانند بسیاری از معامله گران شناخته شده دیگر، گزینه پرداخت BTC را حذف کرد‌. حالا، این وبسایت پس از بحث و گفتگو با یکی از حامیان بیت‌کوین کش (BCH)، برای پرداخت در ازای عضویت الماس، پلاتین و طلای خود، BCH را می‌پذیرد‌.

0 154

پس از متقاعد شدن مدیر عامل وب‌سایت توسط یکی از حامیان BCH، این وب‌سایت گزینه پرداخت بیت‌کوین کش برای عضویت ویژه (permium membership) را اضافه می‌کند.

این هفته طرفداران BCH با شنیدن این خبر که یکی از مدیران انجمن ردیت (r / btc (Reddit (بیت کوین پکن) مالک Chess.com را متقاعد کرد که در ازای اشتراک، بیت کوین کش بپذیرد، بسیار خوشحال شدند. شطرنج بازی بسیار محبوبی در سراسر جهان است و وب سایت Chess.com ماهانه میلیون‌ها بازدید کننده جذب می‌کند. طبق آمار رتبه بندی الکسا (Alexa)، در این لحظه Chess.com در جایگاه ۵۷۷ام جهانی قرار دارد و هر روز بیش از ۱ میلیون بازی شطرنج انجام می‌شود. این وب سایت نه تنها به افراد اجازه می‌دهد به صورت آنلاین با یکدیگر شطرنج بازی کنند، بلکه دارای انجمن، مقالات اخبار، استراتژی‌ها، فیلم‌ها و سایر منابع مرتبط با شطرنج نیز هست. صاحب وبسایت به کریپتوکارنسی‌ها اعتقاد دارد و این کسب و کار زمانی در ازای عضویت ویژه بیت کوین می‌پذیرفت. با این حال، شبیه بسیاری از شرکت‌های دیگر که طی دو سال گذشته BTC را حذف کردند، Chess.com نیز این گزینه را غیرفعال کرد.

Bitcoin Cash Supporter Convinces Chess.com to Accept BCH for Memberships

به لطف یکی از حامیان BCH، اکنون Chess.com مجددا کریپتوکارنسی می‌پذیر‌د

مدیر شبکه r / btc اعلام کرد که صاحب Chess.com پس از اینکه تا حدودی متقاعد شد، تصمیم گرفت که بیت کوین (BCH) و BTC که پرداخت آنها با استفاده از بیت پی (Bitpay) انجام می‌شود را بپذیرد. حامیان BCH از اینکه یک وبسایت محبوب مانند Chess.com تمایل دارد پرداخت‌های کریپتو را مجددا اضافه کند بسیار هیجان زده شدند. یک روز پس از انتشار پست در ردیت، اریک البست (Erik Allebest)، مدیرعامل Chess.com متوجه شد که ۱۰۰ ایمیل در صندوق ورودیش دریافت شده است. به نظر می‌رسد که شرکتش باید تأییدیه KYC را به منظور پذیرش پرداخت‌های هزینه عضویت Chess.com ارائه دهد. با این وجود، البست لینک‌های پرداخت را ایجاد کرد و امیدوار است تا هفته آینده همه چیز به درستی اجرا شود.

البست توضیح داد:

بسیار متاسفم که بسیاری از شما سعی داشتید پرداخت کنید و از ما حمایت کنید، اما نمی‌توانستید، زمانی که این مشکل را حل کنیم به شما اطلاع می‌دهم

Bitcoin Cash Supporter Convinces Chess.com to Accept BCH for Memberships

Chess.com شامل لیگ‌های حرفه‌ای، مسابقات، انجمن، اخبار، استراتژی‌ها، فیلم‌ها و سایر منابع مرتبط با شطرنج است.

گسترش موارد استفاده واقعی و پذیرش بازار

به دلیل اخبار مثبت Chess.com،‌ برخی از طرفداران BCH پس از انتشار این اعلامیه گفتند که قصد دارند کریپتو را مجددا به شرکت‌هایی مانند استیم (Steam) معرفی کنند. طی دو سال گذشته، تعداد زیادی از شرکت‌های معروف مانند دل (Dell، استیم و اکس پدیا (Expedia) همگی پذیرش BTC برای پرداخت را متوقف کردند. چین آنالیز (Chainalysis) در ماه آگوست گذشته گزارش داد که استفاده تجاری BTC ۸۵ درصد کاهش یافته است. تحلیل اخیری که در تاریخ ۲۵ فوریه توسط Longhash.com منتشر شد نیز اشاره کرد که میزان پردازش ماهانه BTC از میزان پردازش ماهانه در سال ۲۰۱۶ کمتر است.

Bitcoin Cash Supporter Convinces Chess.com to Accept BCH for Memberships

chess.com پذیرش بیت کوین در ازای عضویت ویژه را بیش از چهار سال پیش شروع کرد کرده و البست به خاطر مدیریت این وبسایت با روشی آینده نگرانه شناخته شده است. البست در تاریخ ۲۸ فوریه توضیح داد که این شرکت به این خاطر پرداخت‌های بیت کوین را غیرفعال کرده بود که کوین بیس لینک‌های پرداختی را نمی‌پذیرفت و پس از اصلاح ارزش BTC حجم بسیار کاهش یافته بود.” انجمن BCH در تلاش است که آتش پذیرش تجاری کریپتو که کریپتوکارنسی‌ها زمانی داشتند را دوباره شعله ور کنند و از صمیم قلب معتقدند که موارد استفاده واقعی و پذیرش تجاری، بعضی از بهترین شیوه‌های گسترش پذیرش عمده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.