CBOE اعلام کرد که در ماه مارس قراردادهای آتی بیت کوین را فهرست نخواهد کرد

شرکت CBOE طی بیانیه‎ای با اشاره به اینکه مشتقات کریپتو همچنان نیازمند بررسی ا‎ست، اعلام کرد که در حال ارزیابی مجدد چگونگی عملکرد روش‎های خود در تجارت دارایی‎های دیجیتال است و در ماه مارس، بازار قراردادهای آتی جدیدی را اضافه نخواهد کرد.

0 68

شرکت (Chicago Board Options Exchange (CBOEطی بیانیه‎ای در ۱۴ مارس اعلام کرد که در ماه مارس، بازار قراردادهای آتی جدیدی را اضافه نخواهد کرد.

طبق این بیانیه، CBOE در حال ارزیابی مجدد چگونگی عملکرد روش‎های خود در تجارت دارایی‎های دیجیتال است. CBOE گفت:

CFE هیچ قرارداد آتی بیت کوین XBT) CBOE) را برای تجارت در مارس ۲۰۱۹ اضافه نکرده است. CFE در حال ارزیابی رویکرد خود در رابطه با چگونگی ادامه عرضه مشتقات دارایی دیجیتال برای تجارت است. CFE به عنوان گام‎های بعدی نیز قصد ارائه‎ی قراردادهای آتی XBT اضافی را نخواهد داشت

قرارداد آتی ثبت شده‎ی فعلی (XBTM19) در ماه ژوئن منقضی خواهد شد. CBOE اشاره کرد که تمام قراردادهای آتی ثبت شده‎ی فعلی، هنوز برای تجارت در دسترس هستند.

در دسامبر سال ۲۰۱۷، CBOE و به دنبال آن رقیبش Chicago Mercantile Exchange) CME)، تجارت قراردادهای آتی بیت کوین را راه اندازی کردند.

قراردادهای آتی، دارایی ‏های اساسی (در این مورد خاص بیت کوین مد نظر است) را در اختیار سرمایه گذاران قرار می‎دهند، بدون اینکه مالکیت دارایی‎ها را به آنان واگذار کنند. در عوض سرمایه گذاران قراردادهایی را خریداری می‏کنند که قیمت‎های پایه دارایی را دنبال می‎کنند و همچنین پیشبینی می‎کنند که قیمت قرارداد در تاریخ سررسید آن، کاهش و یا افزایش می‎یابد. درمورد بازار آتی بیت کوین CBOE، تفاوت در این است که تسویه‎ها با دلار امریکا صورت می‎پذیرد.

نشریه بلومبرگ در ابتدای این هفته با انتشار گزارشی اظهار داشت که قیمت بیت کوین می‎توانست به یک فروش بزرگ منتهی شود. تحلیلگران گفتند، شاخص‎های فنی کلیدی نظیر میانگین متحرک همگرا واگرا از اواسط ماه فوریه به سمت پایین حرکت کرده‎اند. مایک مک گلون (Mike McGlone) تحلیلگر بلومبرگ گفت:

«کل این صنعت به جایی رسیده است که احتمالاً کاهش مجدد قیمت‎ها را از سربگیرد. شرایط بسیار شبیه به نوامبر ۲۰۱۸ است. درست پیش از سقوط …»

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.