سرویس انعام‌ دهی با رمز ارز مرورگر Brave به Reddit و Vimeo رسید

سرویس انعام دهی (Tipping) از طریق رمز ارز مرورگر بلاک چینی Brave ، پس از توییتر ، اکنون در Reddit و Vimeo نیز فعال شده است.

0 79

سرویس انعام‌ دهی با رمز ارز مرورگر Brave در ازای محتوا:

نسخه جدید مرورگر Brave به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق توکن‌های بومی این مرورگر به نام BAT (یک توکن برای تبلیغات دیجیتالی و مبتنی بر بلاک چین اتریوم) بر روی پلتفرم ویدیویی بدون تبلیغات Vimeo و سایت خبری-اجتماعی Reddit به تولید کنندگان محتوا انعام بدهند.

سرویس انعام‌ دهی با رمز ارز مرورگر Brave به Reddit و Vimeo رسید

طبق اطلاعات سایت Coin360، قیمت توکن BAT طی هفت روز گذشته ، در زمان انتشار این خبر، با افزایش ۴.۶ درصدی به ۰.۱۹۲ دلار رسیده است.

پس از آزمایش موفقیت آمیز سرویس انعام در مرورگر Brave Nightly و اجرای آن در توییتر، این قابلیت حالا برای پلتفرم‌های Reddit و Vimeo نیز عرضه می‌شود.

تلاش‌های قبلی صورت گرفته در این زمینه

ابتکار مرورگر Brave برای عرضه قابلیت انعام دهی بر روی این دو پلتفرم، اولین در نوع خود نیست. سرویس Vimeo ویژگی Tip Jar خود را در سال ۲۰۱۲ عرضه کرد و به تولید کنندگان محتوا امکان دریافت کمک‌های نقدی از ۱ تا ۵۰۰ دلار را از طریق کارت اعتباری یا PayPal فراهم نمود. با این وجود این ویژگی در ماه جولای سال ۲۰۱۵ متوقف شد، زیرا Vimeo شروع به استفاده از سرویس دیگری بنام Vimeo On Demand برای درآمدزایی از طریق تولید محتوا کرد.

سایت Reddit نیز در سال ۲۰۱۳ توانست بوسیله ربات bitcointip برای محتوای تولید شده خود کمک‌هایی در قالب بیت کوین دریافت کند. این سرویس نیز در سال ۲۰۱۴ و پیش از آغاز به کار گزینه دیگری بنام Changetip به فعالیت خود خاتمه داد، اگرچه Changetip نیز به سرنوشتی مشابه دچار شده و در سال ۲۰۱۷ پس از ثبت ۱۰۰ هزار کاربر و جمع آوری بیش از ۳۵۰ هزار انعام برای همیشه متوقف شد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.