فروش ۶۰ میلیون دلاری توکن‌‌های شرکت بلاک چینی Algorand

به نظر‌‌ می‌‌رسد که فروش توکن‌‌های Algorand موفقیت‌‌آمیز بوده و این شرکت توانسته است بیش از ۶۰ میلیون دلار از این رویداد به دست آورد. مقامات Alogorand قصد دارند در اولین سال ارائه توکن‌‌های خود حدود ۱۰ میلیارد عدد از آنها را فروخته و ارزش بازاری شبکه خود را به ۲۴ میلیارد دلار برسانند. اتریوم با ۲۸ میلیارد دلار جایگاه اول را در میان آلتکوین‌‌ها به خود اختصاص داده است.

0 160

بر اساس گزارش رسانه فناوری The Block در روز ۱۹ ژوئن، شرکت بلاک چینی Algorand بیش از ۶۰ میلیون دلار از فروش توکن‌‌های خود در پلتفرم خدمات مالی CoinList جمع‌‌آوری کرده است.

بنیاد Algorand – شرکتی که با استفاده از پروتکل Byzantine Agreement از یک لجر عمومی منبع باز و سیستم پرداخت رمز ارز استفاده می‌‌کند – بیش از ۶۰ میلیون دلار از فروش‌‌ توکن‌‌های خود یعنی Argos به دست آورده است.

این دور جدید جمع‌‌آوری سرمایه بعد از ۶۶ میلیون دلاری است که Algorand سال گذشته از سرمایه‌‌گذارانی مانند Union Square Ventures و Pillar Venture Capital به دست آورد.

هر کدام‌‌ از توکن‌‌های Argos شرکت Algorand با قیمت ۲.۴۰ دلار به فروش رفته‌‌اند. این شرکت قصد دارد تعداد کلی توکن‌‌های فروخته شده Argos در سال اول فعالیت خود را به ۱۰ میلیارد عدد برساند و سرمایه‌‌گذاران نیز در نظر دارند ارزش شبکه این بلاک چین را تا ۲۴ میلیارد دلار افزایش دهند.

اتر (Ether)، توکن شبکه اتریوم و بزرگ‌‌ترین آلتکوین از لحاظ ارزش بازاری، در زمان نوشتن این گزارش دارای ارزش بازاری بیش از ۲۸ میلیارد دلار است.

شرکت Algorand نیز در هفته جاری اعلام کرد که شبکه نودهای (Nodes) آن به صورت منبع باز بوده و برای عموم در دسترس است. این پلتفرم همچنین چندین ابزار تحلیلی را برای اپلیکیشن‌‌های تحلیلی عرضه کرده و جزئیات مشخصی را در مورد برنامه پیدا کردن باگ‌‌ها ارائه داده است.

اندی برومبرگ (Andy Bromberg)، مدیرعامل CoinList، در اواخر ماه ژانویه پیش‌‌بینی کرد که بازارهای رمز ارز در سال ۲۰۱۹ “تا حدودی آرام خواهند بود”، در حالی که شرکت‌‌ها بر روی ساختن فضای کریپتوکارنسی تمرکز خواهند داشت. وی اذعان داشت:

در سال ۲۰۱۹، افراد بر روی ساختن زیرساخت‌‌ها تمرکز خواهند داشت... فکر می‌‌کنم بازار تا حدودی آرام خواهد بود و شرکت‌‌ها بر مسئله ساختن تمرکز خواهند کرد. این فضا کمی مانند بین‌‌النهرین خواهد بود، جایی که همگی ابزار مورد نیاز را در اختیار دارند، باید تمرکز کنند، دست به ساختن امپراطوری خود بزنند و مسیر آینده را تعیین کنند. امسال چنین دوره‌‌ای خواهد بود.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.