بیت وایز یک محصول کریپتوی ETP جدید راه‌‏اندازی خواهد کرد

شرکت مدیریت دارائی‎های کریپتوی بیت وایز (Bitwise) به منظور راه‎اندازی یک محصول قابل معامله در بورس (ETP) دیگر مبتنی بر چندین رمز ارز، با استارت آپ فینتک سوئیسی Amun AG همکاری خواهد کرد. این محصول ETP جدید، در بورس سهام عمده سوئیس (SIX Swiss Exchange) قابل معامله بوده و برای سرمایه گذاران خارج از ایالات متحده قابل دسترسی خواهد بود.

0 101

طبق اخبار منتشر شده در تاریخ ۲۶ ژوئن، شرکت مدیریت دارائی‎های رمزنگاری شده بیت وایز (Bitwise) به منظور راه‎اندازی یک محصول قابل معامله در بورس (ETP) دیگر مبتنی بر چندین رمز ارز، با استارت آپ فینتک سوئیسی Amun AG همکاری خواهد کرد.

طبق این اعلامیه، Bitwise Index Services شعبه محاسباتی فهرست‎های بیت وایز، به منظور ایجاد یک ETP رمز ارز متنوع، مجوز «فهرست ۱۰ رمز ارز پرارزش انتخابی بیت وایز» را به Amun AG خواهد داد.

طبق گزارش The Block، این فهرست همانند معیاری برای یک محصول ETP تحت عنوان «ETP فهرست ۱۰ رمز ارز پرارزش انتخابی آمون بیتوایز (Amun Bitwise)» خواهد بود که تحت نماد KEYS در تابلوی نمایش سهام فعالیت می‏کند.

این محصول ETP جدید، در بورس سهام عمده سوئیس (SIX Swiss Exchange) قابل معامله بوده و برای سرمایه گذاران خارج از ایالات متحده قابل دسترسی خواهد بود.

این شرکت در اعلامیه خود نوشت فهرست ۱۰ رمز ارز پرارزش انتخابی بیت وایز، رهگیری عملکرد بیش از ۱۰ دارائی جهانی رمز ارز را از طریق «سرمایه گذاری بازار تنظیم شده-تورمی و آزاد-شناور» ممکن ساخته و افزود که این فهرست به صورت ماهیانه تعیین شده و متعادل‎سازی می‏گردد.

بدین ترتیب پس از متعادل سازی در تاریخ ۳۱ می، ۸ رمز ارز از جمله بیت کوین (BTC)، اتر ، XPR، بیت کوین کش (BCH)، لایت کوین ، EOS، استلار (XLM) و کاردانو (ADA) در این فهرست قرار گرفتند. در آن زمان ارزش وزنی بیت کوین ۶۷.۸% و ارزش وزنی اتر ۱۱.۵% تعیین گردیده بود.

بیت وایز یک محصول کریپتوی ETP جدید راه‏اندازی خواهد کرد

فهرست ۱۰ رمز ارز پرارزش انتخابی بیت وایز در متعادل سازی ۳۱ می. منبع: PR Newswire

مت هوگن (Matt Hougan) مدیر تحقیقات جهانی بیت وایز اظهار داشت این ابتکار، تلاشی برای کمک به سرمایه گذاران غیرامریکایی، به منظور دستیابی به بازار متنوعی از رمز ارزهاست. وی افزود این فهرست، برای سرمایه گذاران سوئیسی که «می‎خواهند از مزیت‎های مهم‎ترین پروژه‎های رمز ارز در جهان بهره‎مند باشند»، طراحی شده است.

طبق اعلام وبسایت SIX، بورس SIX تا به امروز چهار ETP رمز ارز مربوط به Amun AG شامل ETP بیت کوین (ABTC)، ETP اتریوم (AETH)، XRP ETP (AXRP)، و همچنین ETP سبد چندگانه رمز ارز (HODL) را به لیست معاملاتی خود افزوده است.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط SIX، سهام AXRP که در آوریل ۲۰۱۹ راه‎اندازی شده است، با حجم روزانه‎ای در حدود ۴۴۰۰۰۰ فرانک سوئیس (معادل ۴۵۰۰۰۰ دلار امریکا)، در رده دومین ETP پر معامله قرار داشته و سهام Invesco Physical Gold ETC در رده اول قرار دارد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.