لیبرای فیسبوک موجب پیشرفت بیت کوین و رمز ارزها شده است

بنا بر اعلامیه‌ای خطاب به سرمایه گذاران که در تاریخ اول آگوست در سایت Bitwise (ارائه دهنده صندوق شاخص رمز ارز) مستقر در ایالات متحده منتشر شد، رمز ارز فیسبوک به نام لیبرا (Libra)، پیشرفت بیت کوین را ۳ سال به جلو انداخته است.

0 82

لیبرای فیسبوک و پیشرفت بیت کوین و رمز ارزها

پلیبرا توجه همگان را به بیت کوین جلب کرده است

رئیس تحقیقات جهانی Bitwise، مت هوگان (Matt Hougan) به نمایندگی از این شرکت گفت:

به لطف لیبرای فیسبوک و کنگره ایالات متحده، ما توانسته‌ایم حدود دو یا سه سال در جهت پیشرفت و پیشبرد فناوری رمز ارزها و بیت کوین به جلو حرکت کنیم و تمام مذاکرات، گفتگوها و حل اختلاف نظرها را تسریع بخشیم.

افزایش بررسی‌های نظارتی

بنا به ادعای این شرکت، توسعه رمز ارز  لیبرا و برگزاری جلسات رمز ارز در کنگره موجب شده تا “مردم بفهمند که دیگر نمی‌توان رمز ارزها را نادیده گرفت.” Bitwise این نکته را تایید کرده است که تمام توجهات معطوف شده به این فناوری مثبت نبوده و ممکن است افزایش نظارت بر رمز ارزها در آینده دارای پیامدهای منفی باشد.

این شرکت همچنین خاطرنشان کرد هم اکنون که تمام توجهات معطوف این مقوله است، از دولت انتظار داریم تا به نظارت و بررسی موشکافانه بخش‌های مبهم صنعت رمز ارزها از قبیل عرضه اولیه سکه و صرافی‌های غیرقانونی بپردازد. شرکت Bitwise در پایان این بیانیه عنوان کرد که:

منبع

با این وجود این بررسی و نظارت موشکافانه در بلند مدت برای رمز ارزها نتایج مفیدی خواهد داشت. چرا که به سرمایه گذاران اطمینان می‌دهد دستگاه‌های نظارتی در این صنعت حضور دارند و دستورالعمل‌های لازم برای توسعه رمز ارزها را شفاف سازی خواهند کرد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.