Bitstamp ادعا کرد که به روز رسانی جدید آن‌ها باعث می‌شود معاملات ۱۲۵۰ برابر سریع‌تر انجام شوند

سینوبر (Cinober)، که در ماه سپتامبر توسط نزدک (Nasdaq) خریداری شده بود، با صرافی رمز ارزی بیت استمپ (Bitstamp) قرارداد همکاری امضا کرده است. با توجه به برآوردهای صرافی، با اجرای به روز رسانی جدید، سرعت سیستم تطبیق بیت استمپ‌‌ به میزان ۱۲۵۰ برابر افزایش خواهد یافت و بازده کلی آن به میزان ۴۰۰ برابر افزایش خواهد یافت.

0 78

Bitstamp تکنولوژی خود را با TRADExpress جایگزین خواهد کرد، که یک بسته نرم‌‌افزاری است که توسط سینوبر ساخته شده است. با توجه به پست بلاگ رسمی بیت استمپ در رابطه با این موضوع، این یک حرکت بزرگ است:

این یک گام بسیار اساسی در ماموریت ما برای پرکردن شکاف بین ابزارهای مالی سنتی و کریپتو است و مرزهای تکنولوژیکی در عرصه معاملات کریپتو را یک گام به جلو حرکت می‌‌دهد. ما به خاطر موفقیت‌های اثبات شده سینوبر در بازارهای مالی جهانی، درک مناسب آنها از دیدگاه و توانایی ما، آن را انتخاب کردیم.

در زمان نوشتن این مقاله، حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت استمپ بیش از ۵۰ میلیون دلار است، و به همین دلیل این صرافی در رتبه ۳۳ پراستفاده‌‌ترین صرافی ارزهای رمزگذاری شده قرار می‌‌گیرد. این صرافی اغلب جفت‌‌های معاملاتی محبوب و پر سود را لیست می‌‌کند و به همین دلیل حجم پایین معاملات آن نسبت به صرافی‌های همچون بایننس (که تعداد زیادی توکن گوناگون را لیست کرده است) توجیه پذیر است.

بیت استمپ‌‌ امیدوار است که تکنولوژی خود را بهبود بخشد تا معامله‌‌گران جدید را جذب کند و یادآور می‌‌شود که با این تکنولوژی پیشرفته ظرفیت خود را افزایش خواهد داد:

موتور تطبیقی جدید در چند مرحله اجرا خواهد شد، که اولین تغییر آن در Q1 2019 و اجرای کامل آن انتظار می‌‌رود تا پایان Q2 اتفاق بیافتد. این امر به ما امکان می‌‌دهد تا هرگونه تقاضا را تحقق بخشیم و تعدادی از خدمات اضافی را بدون افت عملکرد ارائه دهیم.

بیت استمپ‌‌ در حال حاضر متعلق به همان گروهی است که صاحب کوربیت (Korbit) است، که یکی از صرافی‌‌های بیت کوین پیشرو در خدمات پرداخت کره می‌باشد.

چند سال پیش، آن‌ها از یک سیستم آسیب‌‌پذیر بهره برداری کردند که مورد سوء استفاده و حملات DDoS قرار گرفت، اما به نظر می‌‌رسد که این عملیات کماکان در حال اجرا و پیشرفت است. اگر تغییرات دیگری مانند اضافه شدن جفت‌‌های معامله‌‌ای متعدد ایجاد شوند، انتظار می‌‌رود عملکرد بسیار قویتری را از یکی از قدیمی‌‌ترین صرافی‌‌های بیت کوین در جهان شاهد باشیم.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.