Bitspark استیبل کوین با پشتوانه دلار هنگ کنگ را در صرافی غیرمتمرکز راه‌اندازی کرد

خبرگزاری فین‌تک و امور مالی هنگ کنگ گزارش داده است که پلتفرم انتقال پول Bitspark که در هنگ کنگ مستقر است اخیرا اولین استیبل کوین وابسته به دلار این کشور را راه‌اندازی کرده است.

0 80

Bitspark که به طور بالقوه خود را پلتفرمی قرار داده که استیبل کوین با ارزش متوسط منتقل شوند، به تازگی استیبل‌کوین Sparkdex را به عنوان یکی از ویژگی‌های صرافی غیرمتمرکز خود راه‌اندازی کرده است.

مدیرعامل اجرایی Bitspark جورج هاراپ (George Harrap) “تاکنون استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا بازار را در اختیار داشتند، اما اکنون سایر ارزهای ملی در جهان مانند دلار هنگ کنگ وارد این عرصه شده‌اند. ”

وی اضافه کرد، “Bitspark” پیش‌بینی می‌کند که می‌تواند این مسیر را برای تنوع استیبل‌کوین‌ها در آینده هدایت کند.

بخش اسیبل‌کوین‌ها بازار در ۶ ماهه دوم سال ۲۰۱۸ رشد بسیار زیادی داشته است، صرافی‌های متعددی نیز انواع مختلفی از دارایی‌ها را پشتیبانی می‌کنند.

همان‌طور که یکی از رسانه ها گزارش داده است، پلتفرم‌ها در یک زمان چندین استیبل‌کوین را از جمله آنهایی که با یک ارز فیات مانند دلار وابسته هستند، به صرافی خود اضافه کرده‌اند.

هفته گذشته Huobi یکی از پنج صرافی برتر اعلام کرد که قصد دارد تا بدون سرمایه گذاری در بازار هدف استیبل‌کوین خود را راه‌اندازی کند

هفته گذشته تتر با عبور از EOS توانست چهارمین رمز ارز برتر از نظر ارزش بازاری با حجم حدود ۲ میلیارد دلار شود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.