BitMEX به همراه دو شرکت دیگر به دنبال ساختن پایگاه داده قراردادهای آتی رمز ارز

بسیاری از متخصصین حوزه رمز ارزها بر این باورند که ناآگاهی سرمایه‌‌گذاران در مورد فضای رمز ارزها از اصلی‌‌ترین دلایل عدم گسترش آن است. اکنون پلتفرم BitMEX به همراه CryptoCompare و Refinitiv ، پایگاه داده جدیدی را به وجود آورده است تا سرمایه‌‌گذاران بتوانند اطلاعات کامل‌‌تری در مورد این فضا داشته باشند و با اطمینان بیشتر به سرمایه‌‌گذاری بپردازند.

0 77

بر اساس اعلامیه رسمی منتشر شده در روز 10 ژوئن، پلتفرم مشتقات رمز ارز BitMEX و شرکت ارائه‌‌دهنده داده‌‌های رمز ارز CryptoCompare به صورت مشترک پایگاه داده جدیدی را برای قراردادهای آتی رمز ارز ایجاد خواهند کرد.

پایگاه داده قراردادهای آتی رمز ارز BitMEX برای سرمایه‌‌گذاران سازمانی طراحی شده است و از طریق CryptoCompare به پلتفرم ارائه‌‌دهنده داده‌‌های بازاری Refinitiv تحویل داده خواهند شد. این ابزار در نهایت با Refinitiv Eikon – دسته‌‌ای از محصولات نرم‌‌افزاری برای افراد حرفه‌‌ای در امور مالی جهت نظارت و تحلیل اطلاعات مالی – ادغام خواهد شد.

این محصول به منظور افزایش شفافیت و اطمینان موجود در بازارهای رمز ارز طراحی شده است و می‌‌تواند باعث جذب سرمایه‌‌گذاران سازمانی بیشتر به این فضا شود. آرتور هیس (Arthur Hayes)، مدیرعامل BitMEX، در مورد این اقدام اذعان داشت:

زمانی که حرف معامله در میان است، تصمیم‌‌گیری خوب به مسئله دسترسی به داده‌‌های مناسب بستگی دارد. اکنون خرسندیم که داده‌‌هایی غنی را در مورد قراردادهای آتی رمز ارز برای سرمایه‌‌گذاران سازمانی فراهم آورده‌‌ایم که می‌‌توانند باعث افزایش اطمینان در هنگام فرآیند تصمیم‌‌گیری شوند.

پلتفرم CryptoCompare ماه ژوئیه سال گذشته با شرکت اطلاعات Thomson Reuters همکاری کرد تا دفتر ثبت سفارش و همچنین داده‌‌های تجاری را در مورد 50 رمز ارز برای پلتفرم Eikon فراهم آورد.

چارلز هیتر (Charles Hayter)، موسس و مدیرعامل CryptoCompare، در آن زمان عنوان کرد که با بلوغ هرچه بیشتر بازارها، علاقه بیشتری از جانب سرمایه‌‌گذاران سازمانی مشاهده می‌‌شود.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.