دعوت جاستین سان از خالق لایت کوین برای صرف ناهار با وارن بافت

جاستین سان (Justin Sun) چندی قبل با 4.6 میلیون دلار در حراج خیریه موسسه Glide برنده شد و به همین منظور می‌‌‌تواند یک وعده ناهار را با وارن بافت (Warren Buffett) معروف صرف کند. وی قصد دارد از هفت رهبر صنعت رمز ارزها برای شرکت در این ناهار دعوت به عمل آورد و اولین آنها چارلی لی (Charlie Lee)، خالق رمز ارز لایت کوین (Litecoin) است. بسیاری از اعضای جامعه رمز ارزها از تصمیم سان تقدیر کرده‌‌‌اند.

0 89

جاستین سان (Justin Sun)، مدیرعامل شرکت ترون (Tron)، از چارلی لی (Charlie Lee)، خالق لایت کوین‌‌‌ دعوت کرده است تا در وعده ناهار 4.6 میلیون دلاری خود با وارن بافت (Warren Buffett) – سرمایه‌‌‌گذار معروف و منتقد بیت کوین – مهمان وی باشد.

سان در توییت خود اعلام کرد که خوشحال است “دوست خوب خود چارلی” را به عنوان اولین مهمان خود دعوت کرده است تا در ناهار 25 ژوئیه با وارن بافت همراه وی باشد. وی اذعان داشته است که به زودی مهمانان دیگر را نیز دعوت خواهد کرد.

دعوت جاستین سان از خالق لایت کوین برای صرف ناهار با وارن بافت

سان به خاطر این انتخاب مورد ستایش قرار گرفته است. بسیاری بر این باورند که چارلی لی خوش‌‌‌برخورد یک انتخاب عالی برای دعوت به این ناهار تاریخی است.

کاربر توییتر “Tommy Mustache” با گذاشتن تصویری خنده‌‌‌دار از بافت در حال فکر کردن به این موضوع واکنش نشان داده است: “بیت کوین تنها برای افرادی خطرناک است که با آن آشنایی ندارند.”

این تصویر به گفته‌‌‌های قبلی بافت اشاره دارد که عنوان کرده بود بیت کوین مانند “مرگ موش” بوده و تنها برای قماربازی مناسب است.

دعوت جاستین سان از خالق لایت کوین برای صرف ناهار با وارن بافت

4.6 میلیون دلاری که سان در حراج خیریه هزینه کرد، بیشترین مقداری است که تاکنون در حراج‌‌‌های موسسه خیریه Glide مشاهده شده است.

اگرچه ناهارهای قبلی بافت در یک رستوران استیک در نیویورک برگزار می‌‌‌شدند، سان محل ناهار امسال را به سان‌‌‌فرانسیسکو تغییر داده است. این حرکت به خاطر قدردانی از یک موسسه خیریه محلی انجام شده است که همسر فقید بافت از آن حمایت می‌‌‌کرد.

تمامی کارهای وارن بافت به تیتر اخبار تبدیل می‌‌‌شوند. بنابراین، جای تعجب نیست که شهرت جاستین سان – و صنعت رمز ارزها به صورت کلی – به خاطر توجه رسانه‌‌‌ای به این رویداد بسیار افزایش یافته است.

جاستین سان: من نماینده تمامی صنعت رمز ارزها خواهم بود، نه فقط ترون

بسیاری از افراد حاضر در فضای رمز ارزها به دلیل این رویداد هیجان زیادی دارند.

سان پیش‌‌‌بینی کرده است که تغییر دیدگاه بافت در مورد رمز ارزها به صورت کامل تاحدودی غیرممکن است، اما در هر صورت تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.