پشتیبانی صرافی رمز ارز بیت فاینکس از توکن صرافی OKEx

مقامات صرافی رمز ارز بیت فایننکس‌‌ در آخرین اعلامیه خود از لیست‌‌بندی توکن‌‌های صرافی OKEx در پلتفرم خود خبر داده‌‌اند. این صرافی همچنین گزینه‌‌های زیادی را بر اساس توکن‌‌های جدید و همچنین ارزهای فیات مختلف در اختیار کاربران قرار داده است.

0 82

بر اساس اعلامیه‌‌ای رسمی در تاریخ 12 ژوئن، صرافی رمز ارز بیت فاینکس (Bitfinex) از توکن صرافی OKEx پشتیبانی کرده و دو توکن متعلق به صرافی OKEx را در لیست‌‌بندی خود وارد کرده است: توکن کاربردی OKB و استیبل کوین USDK.

بیت فایننکس‌‌ زوج‌‌های معاملاتی جدیدی را با استفاده از این توکن‌‌ها و همچنین ارزهای فیات مختلف شامل دلار آمریکا، بیت کوین، EOS، تتر و اتریوم ارائه خواهد داد.

توکن کاربردی OKB به گونه‌‌ای طراحی شده است تا به کاربران OKEx اجازه دهد تعدادی فعالیت را بر روی این صرافی انجام دهند که در میان آنها می‌‌توان به توافق در مورد کارمزدهای معامله، قابلیت ایجاد شریک مبادلاتی و اشتراک توکن در جامپ‌‌استارت OK – یکی از پلتفرم‌‌های فروش توکن متعلق به OKEx – اشاره کرد.

اندی چئونگ (Andy Cheung)، مدیر عملیات OKEx، در یک توییت رسمی اذعان داشت که OKEx قصد دارد در آینده با صرافی‌‌های بیشتری وارد همکاری شود:

... لیست‌‌بندی OKB در صرافی بیت فایننکس‌‌ تنها قدم اول است و به منظور گسترش اکوسیستم خود با صرافی‌‌های رمز ارز بیشتری همکاری خواهیم کرد.

بر اساس این اعلامیه، توکن OKB مبتنی بر پ بوده و بر روی بلاک چین اتریوم اجراء می‌‌شود، اما در سال جاری به OKChain انتقال خواهد یافت.

همانطور که کوین‌‌تلگراف نیز اخیرا گزارش داد، OKEx در حال توسعه یک بلاک چین جدید با نام OKChain است که در آینده از صرافی غیرمتمرکز این شرکت پشتیبانی خواهد کرد.

شرکت توافقات بلاک چینی OKLink – شرکت خواهر OKEx – نیز هفته گذشته با شرکت کاستدی (Custody) Prime Trust وارد شراکت شد تا توکن‌‌های USDK را برای روی صرافی OKEx عرضه کند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.