Bitcoincash.org طرح جدید توسعه و وب سایت را منتشر می‌کند

حامیان بیت‌کوین کش (BCH)متوجه شده‌‌اند که وب سایت Bitcoincash.org مجددا طراحی شده است. پورتال وب سایت لیست جامعی از زیرساخت‌های شبکه را که شامل گره‌‌ها، کیف پول‌‌ها، خدمات اجتماعی و صرافی‌‌ها است، میزبانی می‌‌کند. همراه با ارتقاء اخیر، صفحه هدف کاربر سایت را به طرح توسعه شبکه BCH هدایت می‌‌کند. طرح توسعه در واقع نشان دهنده نقشه‌‌ای است که باعث می‌‌شود بیت‌‌کوین کش به عنوان پولی در نظر گرفته شود که برای هرکسی در دنیا قابل استفاده است.

0 85

همه چیز درمورد بیت کوین کش

Bitcoincahs.org وب سایتی با طراحی جدید و طرح توسعه‌‌ای که تحت تعمیر و بازسازی کامل قرار گرفته را منتشر می‌‌کند و این صفحه برای بازدید کنندگانی که در وب سایت می‌‌گردند ظاهر و احساس جدیدی به همراه دارد. تاکید اصلی صفحه وب روی مزایای استفاده از پول نقد الکترونیکی همتا به همتا است که امکان انجام تراکنش‌‌های ارزان روی یک بلاک امن و قابل اعتماد را فراهم می‌‌کند. در توضیحات این وب سایت آمده است که “[بیتکوین کش] امکان انجام تراکنش‌‌های کم هزینه، تراکنش‌‌های تجاری بزرگ و پرداخت‌‌های غیر مجاز را برای اقتصادهای جدید فراهم می‌‌کند.” Bitcoincahs.org نیز مانند نسخه‌‌های قدیمی وب سایت دارای تمام اجراهای گره کامل که از شبکه BCH پشتیبانی می‌‌کنند است. این موارد عبارتند از بیت کوین آنلیمیتد، ABC، XT، Parity، Bitprim، Bcash ، Bchd و کاپرنایسس (Copernicus). هر ویندوز گره بازدید کننده را به وب پیج کلاینت گره کامل می‌‌برد، جایی که بازدیدکنندگان می‌‌توانند باینری‌‌ها و کد منبع را مشاهده کنند.

bch
 

انواع اجرای کامل گره برای BCH.

بخش کیف پول در مورد اینکه مردم بیشتر به دنبال کدام نوع از کیف پول‌‌ها می‌‌گردند، جزئیات بیشتری ذکر می‌‌کند و یک سری از روش‌‌های برنامه‌‌های BCH را که امکان تراکنش‌‌های سریع و ذخیره امن را فراهم می‌‌کنند، ارائه می‌‌دهد. این روش‌‌ها عبارتند از کیف پول‌‌های موبایل، اجراهای دسکتاپ، کیف پول‌‌های سخت افزاری و تولیدکنندگان کیف پول کاغذی. بخش جامعه، لیست خدمات، پروژه‌‌ها و انواع مختلف بورس‌‌هایی را که از شبکه BCH پشتیبانی می‌‌کنند، ارائه می‌‌کند.

bch
 

پروژه‌‌های مرتبط با به پروتکل بیتکوین کش (BCH)

این سایت تجدید دارای بخش لوگو برای افرادی است که می‌‌خواهند گرافیک‌‌های خاص BCH و حتی فونت بولد و ایتالیک اوبونتو (Ubuntu) را دانلود کنند. علاوه بر این، Bitcoincahs.org دارای بخش «شروع کار» است که برای افرادی که فقط قطره‌‌ای از این اقیانوس وسیع فناوری خلاقانه را درک کرده‌‌اند، منابع آموزشی مختلفی را فراهم می‌‌کند.

در مقدمه بخش شروع به کار آمده است که “پول الکترونیک همتا به همتا (P2P) به عنوان پول آنلاینی که از بدون نیاز به یک واسطه قابل اعتماد از یک شخص به شخص دیگری ارسال شده است توصیف می‌‌شود.”

bch
 

سرویس‌‌های زیرساختی که از بیت کوین کش (BCH)پشتیبانی می‌‌کنند.

نقشه راه BCH برای بهینه سازی و ارتقاء پروتکل

Bitcoincash.org نقشه راه خود را نیز منتشر کرده است. این نقشه راه که جزئیات بیشتری در مورد ارتقاءهای آینده که در حال حاضر مورد توسعه و بحث هستند ارائه می‌‌دهد. این وب سایت توضیح می‌‌دهد که اصول اولیه بیت کوین کش بدون نقص است، اما کامل نیست. نقشه راه توضیح می‌‌دهد که”پیشرفت‌‌های روزافزون در سیستمی با طراحی بی نقص و مهندسی دقیق، امری محتاطانه است. پول نقدر دیجیتال همتا به همتا، با اجرای بهینه سازی‌‌ها و ارتقاء‌‌های پروتکل، بسیاری از مراتب بزرگی را فراتر از حدود فعلی مقیاس گذاری خواهد کرد. ” علاوه بر این، Bitcoincash.org توضیح می‌‌دهد که توسعه‌‌های فنی را می‌‌توان در یکی از سه گروه زیر تعریف کرد:

امکان مقیاس گذاری از۱۰۰ Tx/s ~تا بیش از ۵,۰۰۰,۰۰۰ Tx/s را برای بیت‌‌کوین کش راهم می‌‌کند. پیشرفت‌‌های پروتکل باید انجام شود تا همانند سازی توده‌‌ای (mass-parallelization) بتواند این سطح از پردازش تراکنش را فعال کند.

بهبود تجربه پرداخت برای حصول اطمینان از اینکه پرداخت فوری و قابل اطمینان است. تراکنش باید در عرض سه ثانیه انجام شود و امن باشد.

بیتکوین کش را توسعه پذیر می‌‌کند. یک پروتکل توسعه پذیر باعث می‌‌شود که توسعه‌‌های آینده کمتر موجب گسیختگی شوند و پایه محکمی برای کسب و کارها و توسعه دهندگان ایجاد می‌‌کند که بتوانند روی آن ساخته شوند.

bch
 

تصویری از نقشه راه بیت‌‌کوین کش (BCH).

News.Bitcoin.com قبلا در مورد پیش نویس پروپوزال توضیحات مربوط به هارد فورک BCH 2019 گزارشی ارائه کرده است. این توضیحات در مورد امکان اجرای امضای شنور (Schnorr) و فعال سازی مجدد کد‌‌های OP_Mul، OP_Invert، OP_Lshift، و OP_Rshift بحث می‌‌کند. نقشه راه بیت Bitcoincash.com عنوان می‌‌کند که برای اینکه BCH تبدیل به یک پایگاه جامع برای استفاده شود، توسعه و نوآوری باید به طور مداوم بهبود پیدا کرده و رقابت کنند. “با همکاری یکدیگر می‌‌توانیم یک بنیاد فنی بسازیم تا بتوانیم بیت‌‌کوین کش را به پولی تبدیل کنیم که بهترین پولی باشد که جهان تابحال به خود دیده است.” مستندات توسعه شامل یک اینفوگراف در مورد نقشه راه است که ابتدا در ۲۴ اوت ۲۰۱۸ منتشر شد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.