اثبات دروغگویی کریگ رایت : او خالق بیت کوین نیست !

کریگ رایت باز هم نتوانست اثبات کند که ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین، است. روز گذشته وکیل کریگ رایت اعلام کرد که موکلش کلیدهای خصوصی متعلق به 1 میلیون بیت کوین معادل 8.9 میلیارد دلار را که گمان میرود متعلق به ساتوشی ناکاموتو است، در اختیار ندارد. در پی این خبر، بیت کوین SV که رایت از حامیان اصلی آن است، 17 درصد ریزش قیمت را تجربه کرد.

0 179

کریگ رایت باز هم نتوانست اثبات کند که خالق بیت کوین است.

بیت کوین SV در پی اخبار هفته گذشته مبنی بر اینکه کریگ رایت کلیدهای خصوصی متعلق به 1 میلیون بیت کوین را دریافت خواهد کرد، با جهش بی سابقه قیمت روبه رو شده بود. اما طی 24 ساعت گذشته و با اعلامیه تازه وکیل رایت، این رمز ارز سقوط شدیدی را در بازار تجربه کرد.

کریگ رایت که ادعا می‌کند ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است، هفته گذشته اعلام کرده بود کلیدهای خصوصی متعلق به 1 میلیون بیت کوین را دریافت خواهد کرد. اما روز گذشته وکیل رایت اعلام کرد که فایلی که موکلش دریافت کرده شامل این کلیدها نبوده است. اما کریگ رایت همچنان منتظر است که این کلیدها را طی روزهای آتی دریافت کند. طبق گفته وکیل رایت، آندرس ریورو (Andres Rivero)، این کلیدها به صورت کامل یا بخش بخش فرستاده خواهند شد اما از دادن اطلاعات درمورد اینکه چه کسی این کلیدها را در اختیار دارد و چه زمانی آنها را ارسال خواهد کرد، امتناع کرد.

اثبات دروغگویی کریگ رایت : او خالق بیت کوین نیست !

تصویر: نمودار قیمت بیت کوین SV در 7 روز گذشته

طی چند روز گذشته بیت کوین SV از بالاترین قیمت خود (436 دلار) به 262 دلار سقوط کرد و جایگاه خود را به عنوان چهارمین رمز ارز از نظر ارزش بازار ( که در این چند روز از بیت کوین کش ربوده بود) دوباره از دست داد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.