احتمال اصلاح 80 درصدی قیمت بیت کوین !

جاش ریجر (Josh Rager)، تحلیل‎گر و نظریه پرداز تحرکات قیمتی اخیر بیت کوین، در هفته گذشته پیشبینی کرد که هفته جدید با روند خرسی بازار بیت کوین روبرو خواهیم بود. برای بررسی وضعیت قیمت رمز ارزها در این هفته، با این خبر همراه باشید.

0 142

اصلاح 80 درصدی قیمت بیت کوین !

قیمت بیت کوین در زیر سطح مقاومت هفتگی بسته شده و اکنون در هفته جدید بازار خرسی‌تری را آغاز می‎کند. اما تا به امروز (8 جولای) از سطح حمایتی بالاتر از 11000 دلار برخوردار است.

احتمال اصلاح 80 درصدی قیمت بیت کوین!

چارت قیمت رمز ارزها؛ منبع: Coin360

داده‎های آماری Coin360 وضعیت معاملات BTC/USD را در روز دوشنبه با رنگ سبز نشان داده و حاکی از سود 1.8 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

این جفت معاملاتی، آخر هفته پایدارتری را نشان داده که بین 10800 دلار و 11680 دلار در نوسان است.

احتمال اصلاح 80 درصدی قیمت بیت کوین!

نمودار قیمت 7 روزه بیت کوین؛ منبع Coin360

با این حال تحلیل‎گران معتقدند رفتار کوتاه‎مدت بیت کوین در روزها و هفته‎های آتی شاهد روند نزولی‎تری خواهد بود.

جاش ریجر (Josh Rager) تحلیل‎گر و نظریه پرداز تحرکات قیمتی اخیر بیت کوین، در هفته گذشته یادآور شد که عملکرد بیت کوین در پایان هفته، بالاتر از سطح مقاومت 11440 بسته خواهد شد.

وی به طور خلاصه گفت:

با توجه به ماکزیمم قیمت‎های پایین‎تر در نمودار 4 ساعته، به نظر من در هفته آینده شاهد روند خرسی بازار خواهیم بود.

در عین حال پیتر برنت (Peter Brandt) تحلیل‎گر با تجربه، نگرانی بیشتری از خود بروز داد. او پیشتر عملاً درباره «مرگ» بازار آلتکوین‎ها و همچنین نسبت به بازگشت موفقیت‎های بیت کوین هشدار داده بود.

او در روز یکشنبه نوشت

اگر فاز پارابولیک فعلی نقض شود، پیشبینی ما اصلاح 80 درصدی پیشرفت‎های 7 ماهه، و یا اصلاحات کوچکتر با تعریف یک منحنی پارابولیک جدید و شیب ملایم‎تر است.

پیشتر سایر تحلیل‎گران با بحث درباره وضعیت بیت کوین در سال 2019 و مطرح کردن احتمال ضرر 20 درصدی، ایده بازگشت شدید بیت کوین را به کلی رد کرده بودند.

آلتکوین ها نیز به استثنای اتریوم (آلتکوین پیشروی بازار)، شاهد تغییرات اندکی در روز‎های اخیر بودند. اتر نیز با کسب سود 6 درصدی قیمت 300 دلاری خود را بازپس گرفت.

احتمال اصلاح 80 درصدی قیمت بیت کوین!

چارت قیمت 7 روزه اتر؛ منبع: Coin360

ترون (TRX) نیز با 9 درصد رشد، بهترین عملکرد 24 ساعته را در مقایسه با 20 رمز ارز برتر بازار تجربه کرد؛ این در حالی‎ست که سایر توکن‎ها افزایش یا کاهش قیمت قابل ملاحظه‎ای را تجربه نکرده‌اند.

ارزش کلی بازار رمز ارزها نیز در روز دوشنبه به 327 میلیارد دلار رسید که در این میان، سهم بیت کوین 62.1 درصد از کل آن بود.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.