بیت کوین بهترین عملکرد را در بین تمام دارایی های مالی به نمایش گذاشته است

از ابتدای سال ۲۰۲۰ تاکنون، بیت کوین توانسته بهترین عملکرد را در بین تمام کلاس های دارایی برجسته به ثبت برساند.

1 111

طبق داده‌های منتشر شده توسط شرکت تحقیقاتی Fundstrat ، بیت کوین بهترین عملکرد را در بین بازارهای مالی جهان داشته است. طبق این تحقیقات، بیت کوین از آغاز سال میلادی تاکنون ۳۹ درصد افزایش قیمت داشته و با حداقل ۱۹ درصد برتری نسبت به باقی دارایی ها، جایگاه اول را بدست آورده است.

بیت کوین بهترین عملکرد را در بین تمام دارایی های مالی به نمایش گذاشته است
بیت کوین بهترین عملکرد را در بین تمام دارایی های مالی به نمایش گذاشته است

پس از بیت کوین، اوراق قرضه ۲۰ ساله خرانه داری آمریکا با ۲۱ درصد، طلا با ۱۲.۵ درصد و اوراق بهادار خزانه داری با ۸.۹ درصد در رتبه های بعدی قرار دارند.

اوراق قرضه دولتی نیز ۱.۸ درصد و بازار بورس نزدک ۱.۷ درصد رشد را تجربه کرده اند. همچنین صندوق‌های نقدی و اعتباری آمریکا ۰.۵ درصد رشد داشته‌اند. این در حالی است که باقی دارایی ها در وضعیت قرمز قرار دارند.

بیت کوین به دنبال پیشی گرفتن از دیگر بازارهای مالی برای دومین سال پیاپی

این گزارش همچنین به لیست ۱۳ کلاس دارایی برتر سال ۲۰۱۹ اشاره دارد که در این لیست نیز بیت کوین با رشد سالانه ۹۲.۲ درصد در صدر قرار دارد. نزدک با ۳۵.۲%، S&P 500 با ۲۸.۹% و شاخص جهانیMSCI  با ۲۵.۲% در رتبه های بعدی قرار گرفته‌اند.

در سال ۲۰۱۷ نیز این بیت کوین بود که با رشدی ۱۵۵۰ درصدی عنوان بهترین دارایی سال را از آن خود کرد و در سال ۲۰۱۶ نیز برترین کامودیتی بود.

از آغاز سال میلادی تاکنون، بیت کوین با رشد ۳۵.۵ درصدی توانسته در لیست بهترین رمز ارزها از نظر عملکرد در بازار، رتبه پنجم را بدست بیاورد.

در این فهرست، بیت کوین SV با رشد ۱۱۵ درصدی بهترین عملکرد را داشته، در حالیکه تزوس (XTZ) با ۱۰۷.۵ درصد رشد در رتبه بعدی قرار گرفته است. اتر و استلار نیز هر کدام با رشد ۶۱ درصدی در رتبه های بعدی قرار دارند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.