صرافی بایننس از عرضه نخستین سرویس وام دهی خود خبر داد

صرافی بزرگ بایننس (Binance) نخستین سرویس وام دهی رمز ارز خود را در ۲۸ آگوست ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد کرد.

0 188

طبق اطلاعیه رسمی این صرافی، دارندگان سکه بایننس (BNB)، اتریوم کلاسیک (ETC ) و تتر (USDT ) قادر خواهند بود از طریق سرویس جدید صرافی بایننس با نام Binance Lending اقدام به وام دهی دارایی‌های خود کرده و از سود آن بهره‌مند شوند.

صرافی بایننس در اطلاعیه ای اظهار داشت این سرویس از ۲۸ تا ۲۹ آگوست برای اخذ اشتراک قابل دسترس است و مدت اولیه واهم دهی محصولات ۱۴ روزه است. نرخ بهره سالانه سکه بایننس ۱۵ درصد و نرخ بهره USDT  و ETC  به ترتیب با ۱۰٪ و ۷٪ خواهد بود.

https://s3.cointelegraph.com/storage/uploads/view/489c89cf34a22119275deac77b4f70b3.png

اولین دوره محاسبه نرخ سود از ۲۹ آگوست تا ۱۰ سپتامبر خواهد بود و Binance خاطر نشان کرد که سود حاصله بلافاصله پس از پایان دوره وام پرداخت می‌شود. بنا به اظهارات این شرکت، نرخ سود سالانه مطابق با استقبال بازار در مرحله اولیه متعاقبا تنظیم خواهد شد.

در این زمینه صرافی Binance با ذکر یک مثال توضیح داد:”اگر کاربر A در ۱۰ عدد وام سکه بایننس (۱۰۰ وام در مجموع) مشارکت کند، در تاریخ اتمام دوره وام نرخ سود حاصله برای او معادل ۱۰*۰.۰۵۷۵۳۴ = ۰.۵۷۵۳۴ BNB خواهد بود.”

در همین راستا، امروز صرافی بایننس سؤالات متداول وام خود را به روز رسانی کرده و با اضافه نمودن قسمت جدید “موافقت نامه خدمات وام دهی” مدعی شد که دارایی‌های بخش Binance Lending برای بخش leveraged borrowing در سایت Binance.com مورد استفاده قرار می‌گیرد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.