صرافی بایننس آدرس‌های تتر را از استاندارد Omni به ERC-20 انتقال خواهد داد

صرافی رمز ارز بایننس اعلام کرد که آدرس‎های مبتنی بر استاندارد Omni، مربوط به استیبل کوین تتر موجود در کیف پول کاربران را به آدرس‎های مبتنی بر ERC-20 انتقال خواهد داد. به منظور انجام این انتقال، برداشت و سپرده‎گذاری USDT در این صرافی به مدت نیم ساعت مسدود خواهد شد.

0 598

انتقال آدرس‌های تتر را از استاندارد Omni به ERC-20

صرافی رمز ارز بایننس (Binance) با انتشار بیانیه‏ای در تاریخ ۳ جولای اعلام کرد که آدرس‎های مبتنی بر استاندارد Omni مربوط به استیبل کوین تتر موجود در کیف پول کاربران را به آدرس‎های مبتنی بر ERC-20 انتقال خواهد داد.

بایننس اظهار داشت که به منظور انجام این انتقال، برداشت و سپرده‎گذاری USDT در این صرافی به مدت نیم ساعت مسدود خواهد شد. طبق برنامه‌ریزی‎ها، این دوره زمانی در تاریخ ۴ جولای از ساعت ۸:۰۰ صبح آغاز خواهد شد.

این صرافی خاطرنشان کرد که ازین پس، استاندارد ERC-20 اتریوم را به کار گرفته و کاربران این صرافی قادر به برداشت USDT مبتنی بر Omni نخواهند بود. با این وجود، USDT مبتنی بر استاندارد Omni، از طریق ارسال تتر به آدرس‎های قدیمی مبتنی بر Omni در صرافی بایننس، قابل سپرده‎گذاری خواهند بود.

صرافی رمز ارز پولونیکس (Poloniex) نیز در تاریخ ۳ جولای اعلام کرد از USDT مبتنی بر ERC-20 پشتیبانی خواهد کرد. این صرافی همچنین اعلام کرد که گزینه‎های سپرده گذاری و برداشت از آدرس‎های Omni، اتریوم و ترون را ارائه خواهد داد.

با توجه به اعلامیه پولونیکس، استفاده از آدرس‎های اتریوم برای برداشت و سپرده گذاری، سریع‌تر و ارزان‎تر از آدرس‎های مبتنی بر شبکه Omni خواهد بود.

همانطور که کوین تلگراف پیش‌تر گزارش داده بود، صرافی هوبی (Huobi) در ماه فوریه، پشتیبانی از آدرس‎های USDT مبتنی بر ERC-20 را اعلام کرده بود. صرافی هوبی تصمیم گرفته بود پشتیبانی خود از آدرس‎های پروتکل لایه Omni مبتنی بر شبکه بیت کوین را نیز برای USDT حفظ نماید.

صرافی هوبی در اعلامیه خود همچنین مدعی شده بود که فرایند برداشت و سپرده گذاری تتر مبتنی بر شبکه اتریوم، بسیار راحت‌تر و سریع‎تر خواهد بود.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.