اتمام سرویس‌‌دهی صرافی رمز ارز بایننس به کاربران آمریکایی

صرافی بایننس همچنان به بروزرسانی سیاست‌‌های خود ادامه می‌‌دهد و در آخرین اعلامیه خود به منع کاربران آمریکایی از پلتفرم اصلی این شرکت یعنی Binance.com اشاره کرده است. مقامات این صرافی قصد دارند پلتفرمی جداگانه برای شهروندان و شرکت‌‌های آمریکایی به وجود آورند. گفتنی است که این شرکت چندی پیش دسترسی کاربران از 29 کشور جهان شامل ایالات متحده به صرافی غیرمتمرکز خود را مسدود کرد.

0 81

صرافی رمز ارز بایننس (Binance) امروز 14 ژوئن اعلام کرد که سیاست‌‌های استفاده خود را بروزرسانی کرده است و بر اساس آن سرویس‌‌دهی به کاربران و شرکت‌‌های آمریکایی اتمام خواهد یافت . این محدودیت پس از خبر دیروز اعمال شده است که بایننس یک پلتفرم کاملا اختصاصی فیات به رمز ارز را برای بازار آمریکا راه‌‌اندازی کرده است.

اعلامیه امروز زمان‌‌بندی مشخصی را برای سیاست‌‌های جدید مشخص کرده است:

بعد از 90 روز یعنی در تاریخ 12 سپتامبر 2019، کاربرانی که با قوانین جدید بایننس مطابقت ندارند، همچنان به کیف پول و سرمایه‌‌های خود دسترسی خواهند داشت، اما دیگر قادر نخواهند بود در Binance.com به مبادله یا سپرده‌‌گذاری بپردازند.

در حالی که استفاده از VPN ممکن است به کاربران آمریکایی اجازه دهد این محدودیت جدید را دور بزنند، برداشت پول برای کاربران تایید نشده به 2 بیت کوین‌‌ – 16,482 دلار در زمان نوشتن این گزارش – در روز محدود شده است. برای مبالغ بیشتر از این، کاربران باید مدارک مطابق با سیاست‌‌های جدید ارائه دهند.

چنگ‌‌پنگ ژائو (Changpeng Zhaon)، مدیرعامل بایننس، در یکی از توییت‌‌های دیروز خود به تحول ساختار جهانی بایننس اشاره کرد:

به منظور دریافت سودهای بلندمدت، باید دچار ضررهای کوتاه‌‌مدت شویم. همیشه سعی بر این بوده است که ضررهای کوتاه‌‌مدت را به سودهای بلندمدت تبدیل کنیم.

 

اوایل ماه جاری گزارش شد که صرافی غیرمتمرکز توسعه یافته توسط بایننس از قابلیت محدودیت‌‌سازی بر اساس موقعیت جغرافیایی استفاده می‌‌کند تا دسترسی کاربران از 29 کشور جهان شامل ایالات متحده را به پلتفرم خود محدود کند.

همانطور که کوین‌‌تلگراف نیز گزارش داده است، چنگ‌‌پنگ ژائو در سپتامبر 2018 اعلام کرد که این شرکت قصد دارد پنج تا ده صرافی فیات به رمز ارز را در عرض یک سال راه‌‌اندازی کند – دو صرافی در هر قاره.

این شرکت تاکنون صرافی‌‌های خود را به همراه دسترسی به طیف محدودی از رمز ارزها در اوگاندا، سنگاپور و جرسی راه‌‌اندازی کرده است.

همانطور که دیروز نیز گزارش شد، بایننس پلتفرم مختص به ایالات متحده را با همکاری BAM Trading Services راه‌‌اندازی خواهد کرد که توسط شبکه مقابله با جرایم مالی (FinCEN) تایید شده است.

بایننس در ماه ژوئن اعلام کرد که استیبل‌‌کوین خود را در زوج‌‌های معاملاتی مختلف عرضه خواهد کرد، اما دلار آمریکا در میان آنها قرار ندارد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.