صرافی بایننس به قربانیان حمله سایبری اخیر اکانت مادام‌ العمر VIP اهدا می‌کند

طبق اعلام صرافی مرجع بایننس، تمام کاربرانی که اطلاعات KYC (شناخت مشتری) آنها در حمله سایبری اخیر به این صرافی به سرقت رفته، اکانت عضویت VIP مادام العمر دریافت خواهند کرد.

0 100

در وبلاگ رسمی این صرافی آمده است

ما درحال حاضر در تلاش برای تماس با تمام قربانیان احتمالی این حمله سایبری هستیم و آنان را برای محافظت از حریم شخصی راهنمایی خواهیم کرد. ما به کاربرانی که شامل این موضوع می‌شوند شدیدا توصیه می‌کنیم که برای مدارک شناسایی جدید در منطقه خود درخواست دهند.

در ادامه این پست نوشته شده است:

ما ناراضایتی کاربران موردنظرمان را با اهدای اکانت عضویت VIP مادام العمر جبران کرده که شامل امتیازات ویژه برای معاملات، پشتیبانی و خدمات دیگر می‌شود.

شناسایی مشتریان توسط هکر

صرافی بایننس همچنان در حال انجام تحقیقات درباره سرقت داده‌های KYC کاربران در اوایل ماه آگوست است. تیم امنیتی-تحقیقاتی برای شناسایی منبع تصاویر شناسایی هک شده مربوط به KYC که توسط یک هکر ناشناس منتشر شده، در تلاش هستند. در تاریخ ۷ آگوست صرافی بایننس اعلام کرد که فردی ناشناس این صرافی را تهدید و برای منتشر نکردن بیش از ۱۰۰۰۰ عکس مربوط به داده‌های KYC خواستار ۳۰۰ عدد بیت کوین شده است.

اغلب صرافی‌های رمز ارز از کاربران می‌خواهند برای تأیید هویت، تصویری از خود به صرافی ارائه دهند. بایننس اظهار داشت تعدادی از تصاویر منتشر شده با تصاویری که از اوایل دسامبر ۲۰۱۸ تا اواخر فوریه ۲۰۱۹ توسط یک شرکت واسطه پردازش شده همپوشانی دارند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.