بایننس چین آخرین نسخه مین نت خود Galileo را معرفی کرد

طبق اعلامیه صرافی باینس، ارتقای مین نت آخرین نسخه بلاک چین بایننس چین، تحت عنوان گالیلئو (Galileo) – v.0.6.0 – تکمیل شده است. طبق این اعلامیه چهار تغییر عمده در گالیلئو انجام شده است.

0 121

بایننس چین (Binance Chain)، بلاک چین راه‌اندازی شده توسط صرافی رمز ارز بایننس (Binance)، ارتقای مین نت خود را به پایان رسانده است. طبق اعلام صرافی بایننس در تاریخ ۱۵ جولای، آخرین نسخه این بلاک چین، Galileo (گالیلئو) – v.0.6.0 – نام دارد.

طبق این اعلامیه چهار تغییر عمده در گالیلئو انجام شده است: منطق تطبیق اوردر های میکر (Maker) و تیکر (Taker) در موتور انطباق مورد بازبینی قرار گرفته است، جفت‌های معاملاتی در صرافی غیر متمرکز بایننس (Binance DEX) قابل حذف شدن هستند، دارائی‎های توکن در بایننس چین دارای قفل زمانی خواهند بود، و گزینه‎های همگام سازی وضعیت افزایش و بهبود یافته‎اند.

اکنون اعتبارسنج‌های بایننس دکس می‎توانند به دلایلی همچون حجم پایین استفاده از برخی جفت‌های معاملاتی، پیشنهاد رأی گیری برای حذف آن‎ها از این صرافی را ارائه دهند. این قابلیت در نهایت می‎تواند منجر به بهبود سراسری نقدینگی شود.

توکن‎های دارای قفل زمانی نیز قابلیت جدیدی است که پروژه‎هایی که به دنبال لیست کردن دارائی‎های رمز ارز خود در این صرافی هستند، از آن استقبال خواهند کرد. طبق توضیحات کاملی که در طرح ابتدایی BEP-9 آورده شده (و در اعلامیه معرفی گالیلئو بازتاب داده شده است)، برخی از کسب و کارها مایلند به منظور ایمن سازی تعهدات بنیان گذاران خود، یا همچنین به عنوان وثیقه، از این توکن‎های دارای قفل زمانی استفاده کنند:

«برخی از مدل‎های کسب و کار قصد دارند میزان مشخصی از توکن‎ها را برای دوره‎های زمانی تعیین شده‎ای قفل کرده و با توجه به برنامه زمان بندی شده، آن‎ها را به آینده محول کنند. به عنوان مثال ممکن است برخی از پروژه‎ها مقداری از توکن‎های توزیع شده و تخصیص یافته را به عنوان تعهدی از سوی تیم بنیان‎گذار، قفل کنند؛ یا ممکن است برخی از کسب و کارها، مقداری از توکن‎ها را به عنوان وثیقه ارزش، قفل نمایند.»

با توجه به گزارش گام به گام گالیلئو، مین نت نهایی، هاردفورکی از نسخه پیشین آن است. این به معنای آن است که گالیلئو برای ارتقای موفق نسخه قبلی، نیاز به اجماع دو سوم از اعتبارسنج‎ها دارد.

طبق گزارش پیشین کوین تلگراف، بایننس اخیراً پلتفرم معاملاتی مارجین (margin trading platform) خود را در تاریخ ۱۱ جولای عرضه کرده است. یی هه (Yi He) هم‎بنیان‎گذار بایننس، اظهار داشت که این پلتفرم «یکی از پردرخواست‎ترین خدمات از سوی جامعه ماست.» دارایی‎های رمز ارز برای گزینه‎های معاملات مارجین، عبارتند از بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)،  بایننس کوین (BNB)، ترون (TRX) و XRP وتتر (USDT).

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.