ثبت رویدادی تاریخی در صنعت رمز ارزها: بایننس سایت کوین مارکت کپ را خرید

چانگ پنگ ژائو، موسس و مدیرعامل بایننس، با تایید یکی از بزرگترین معاملات در تاریخ صنعت رمز ارزها، از خریداری سایت کوین مارکت کپ توسط بایننس خبر داد.

0 126

بایننس، بزرگترین صرافی رمز ارز جهان، یکی از مهم ترین سایت های مرجع اطلاعات رمز ارز را خریداری کرده است. چانگ پنگ ژائو، موسس و مدیرعامل بایننس، در این زمینه گفت:

بایننس و کوین مارکت کپ اهداف و ویژگی های مشترک زیادی دارند و چشم انداز هر دو، مهیا کردن دسترسی بهتر به رمز ارزها را برای کاربران در سراسر جهان است. خرید کوین مارکت کپ به ما امکان می‌دهد تا از نقاط قوت یکدیگر استفاده کنیم و به رشد و افزایش شفافیت در این صنعت کمک کنیم.

ژائو به کوین تلگراف گفت که بایننس قبل از عقد قرارداد با کوین مارکت کپ، ماه ها با این شرکت مذاکره داشته است. اگرچه شایعه شده است که ارزش این قرارداد ۴۰۰ میلیون دلار است اما ژائو گفت که بایننس نمی‌تواند رقم قرارداد را افشا کند زیرا تحت توافق عدم افشای اطلاعات است.

اگرچه این دو شرکت همکاری نزدیکی با یکدیگر خواهند داشت اما کوین مارکت کپ هم چنان به عنوان یک نهاد تجاری مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد. ژائو بیان کرد که این معامله، استقلال کوین مارکت کپ را تغییر نخواهد داد. وی گفت:

بایننس هیچ تاثیری بر رتبه بندی های کوین مارکت کپ ندارد. کوین مارکت کپ هم چنان به ارائه دقیق ترین، به روز ترین و بهترین اطلاعات رمز ارز متعهد است، در حالی که از منابع تخصصی بایننس نیز بهره می‌برد.

هرچند کوین مارکت کپ به عنوان بخشی از این معامله سریعا با تغییرات داخلی مواجه شد. برندان چز (Brendon Chez) ، موسس کوین مارکت کپ از سمت مدیرعامل کنار گذاشته می‌شود و کاریلین چان (Carylyne Chan) ، مدیر ارشد استراتژی کنونی این شرکت به عنوان مدیرعامل جایگزین چز خواهد شد.

به غیر از این مورد، کوین مارکت کپ در آینده نزدیک شاهد هیچ تغییری در تیم خود نخواهد بود. چان در این خصوص گفت:

به غیر از این مورد، هیچ تغییر مهم دیگری در کوین مارکت کپ وجود نخواهد داشت. همه افراد در جایگاه خود باقی می‌مانند و همگی درباره اتفاقات پیش رو هیجان زده اند. به نظرم قطعا طی چند ماه آینده هیچ تغییر مهمی به وجود نخواهد آمد.

طبق گفته های چان، بایننس نهایت تلاش خود را انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که کوین مارکت کپ بتواند به روش فهرست کردن خود ادامه دهد. وی به کوین تلگراف گفت که این شرکت در صدد ایجاد تغییر در روش فهرست کردن پروژه ها نیست. چان گفت:

ما هم چنان به روش فهرست کردن خود پایبند هستیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که روش ما برای هرکسی که بخواهد پروژه خود را در کوین مارکت کپ فهرست کند، همه چیز عادلانه و بی طرفانه باشد. بنابراین این تعهد شرکت است که پس از انجام معامله با بایننس نیز تغییر نخواهد کرد.

اگرچه کوین مارکت کپ به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد، اما بایننس در توسعه های آینده و پروژه های سال ۲۰۲۰ این شرکت نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

انتظار می‌رود صرافی بایننس که حداقل ۸۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد، تخصص خود در بسیاری از زمینه ها نظیر امور مالی و امنیت را با کوین مارکت کپ به اشتراک بگذارد. چان خاطرنشان کرد که این معامله به تکامل و پیشرفت کوین مارکت کپ کمک خواهد کرد. وی گفت:

ما اطلاعات و درس های بسیار زیادی از لحاظ شناخت و مدیریت تیم بهتر و تخصصی تر از بایننس دریافت خواهیم کرد. به نظرم نکات اصلی بسیار مهمی در خصوص امنیت و امور مالی وجود دارد که از بایننس خواهیم آموخت، زیرا آنها تیم بزرگتری نسبت به ما در اختیار دارند.

خرید کوین مارکت کپ تقریبا ۶ ماه پس از آن اعلام شد که طی گزارشات مختلف، ادعا شده بود که کوین مارکت کپ در حال کاهش فعالیت خود با حداقل منابع مالی است. در ماه اکتبر ۲۰۱۹، چان گفته بود که کوین مارکت کپ به زودی برنامه ای برای جذب سرمایه ندارد.

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.