Bibox‌‌ ۱۰۰% سهام صرافی غیرمتمرکز Dex.top را خریداری کرد

Bibox‌‌، یکی از صرافی‌‌های دارایی‌‌های دیجیتال چینی، ۱۰۰ درصد سهام صرافی Dex.top ، صرافی ERC20 غیرمتمرکز واقع در پکن، را خریداری کرد. مقامات رسمی با گفتن اینکه این اطلاعات “محرمانه” است، از اعلام قیمت این معامله خودداری کردند. Bibox‌‌، که روزانه ۲۳۶ میلیون دلار داد و ستد انجام می‌‌دهد، اذعان داشت که Dex.top به توسعه‌‌ محصولات آن‌ها کمک خواهد کرد.

0 91

تجربه تازه

Bibox Buys 100% Share of Decentralized Exchange Dex.top

صرافی Bibox‌‌ که در کشور استونی ثبت شده است، دارای ۱۰ مرکز عملیاتی در کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، سنگاپور و کره‌‌ جنوبی‌‌ است و به کاربران خود اجازه می‌‌دهد بیت کوین، بیت‌‌کوین کش، اتریوم و رمز ارزهای دیگر را مبادله کنند. تصاحب Dex.top دومین خریداری Bibox‌‌ در ۵ ماه اخیر است. در ماه آگوست، این صرافی Chain Capital را نیز خرید، شرکتی سوئیسی که دارای گواهینامه‌‌ی ویژه است تا در اروپا معاملات رمز ارزی انجام دهد.

بیهوی لین، سخنگوی شرکت Bibox‌‌، به news.Bitcoin.com گفت، “این تصاحب نشان می‌‌دهد که Bibox‌‌ اکنون در حال تجربه‌‌ فعالیتی نوین در عرصه‌‌ دارایی‌‌های دیجیتال است”. به گفته‌‌ وی، این معامله “نه تنها توسعه‌‌ی اکوسیستم Bibox‌‌ را در فناوری بلاکچین نشان می‌‌دهد، بلکه گزینه‌‌های معاملاتی بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد”.

بنابر داده‌‌های Etherscan، Dex.top از لحاظ حجم معاملاتی دومین صرافی غیرمتمرکز در دنیا است و ۲۱.۳ درصد از مجموع حجم جهانی را به خود اختصاص داده است. IDEX بزرگترین آن‌ها است و دارای ۴۶.۴ از حجم جهانی می‌‌باشد. Dex.top در ماه می راه‌‌اندازی شد و تراکنش‌‌‌‌های مختلف را در میان چین‌‌ها ممکن می‌‌سازد، “مکانیزمی که از لجرهای همگام‌‌سازی‌‌شده‌‌ی موجود در داخل و خارج از چین استفاده می‌‌کند تا تراکنش‌‌های فوری را ممکن سازد، در حالی که امنیت دارایی‌‌های معامله گران را تضمین می‌‌کند”.

تفکر جمعی

Dex.top اذعان داشته که ” تفکر جمعی را در Bibox‌‌ مشاهده کرده است”. در اعلامیه‌‌ای که روز ۱۷ دسامبر منتشر شد، این شرکت خاطرنشان کرد که:

هردو پروژه دیدگاهی مشترک را در مورد توسعه‌‌ یک تجربه‌‌ تجاری عالی برای کاربران دارند، که دارای خصوصیات تجاری مستحکم بوده و در عین حال شفافیت و امنیت دارایی‌‌ها و داده‌‌های کاربران را تضمین می‌‌کند.

این شرکت همچنین اضافه کرد که “این مالکیت باعث به وجود آمدن روابطی یکپارچه خواهد شد که به پیشرفت هردو پروژه کمک خواهد کرد”.

Bibox Buys 100% Share of Decentralized Exchange Dex.top

جفری لی

Bibox‌‌ درست یک سال بعد از تاسیس توسط جفری لی، یکی از بنیانگذاران شرکت OKcoin، به یکی از محبوب‌‌ترین صرافی‌‌های دنیا تبدیل شد. با داشتن بیش از یک میلیون کاربر، این شرکت در نظر دارد مبادلات ارز فیات به کریپتو را در سئول و اروپا راه‌‌اندازی کند، که از جفت‌‌های معاملاتی مانند فرانک سوئیس، پوند انگلیس، یورو و چندین ارز دیگر پشتیبانی خواهد کرد.

صرافی‌‌های ارز دیجیتالی به دنبال رشد در حوزه‌‌های جدید یا مستحکم ساختن موقعیت‌‌های فعلی هستند تا به تقویت درآمدها و کمینه کردن ریسک در یک محیط مقرراتی غیر قابل اطمینان کمک کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.