شکسته شدن رکورد حجم معاملات روزانه قراردادهای آتی بیت کوین‌‌

حجم معاملات روزانه قراردادهای آتی بیت کوین‌‌ در پلتفرم دارایی دیجیتال بکت (Bakkt) در 9 نوامبر به بالاترین میزان خود، یعنی 1741 قرارداد آتی رسید و رکورد تازه‌ای ثبت کرد.

0 103

رکورد حجم معاملات روزانه قراردادهای آتی بیت کوین‌‌ با 15 میلیون دلار شکسته شد.

بکت درباره این خبر نوشت:

امروز به رکورد 1756 قرارداد آتی بیت کوین‌‌ در بکت رسیدیم.

 

همزمانی افزایش معاملات با کاهش قیمت بیت کوین‌‌

حساب توییتر مربوط به حجم معاملات قراردادهای آتی بکت با نام Bakkt Volume Bot نیز در 8 نوامبر به این رشد اشاره کرده بود. علاوه بر این، حجم روزانه 1741 قرارداد (حدود 15.5 میلیون دلار) نشان‌‌دهنده افزایش 109 درصدی در 834 قراردادی است که روز قبل معامله شده بودند و هر قرارداد معادل یک بیت کوین‌‌ بوده است.

شکسته شدن رکورد معاملات روزانه قراردادهای آتی بیت کوین‌‌

این رکورد جدید با کاهش قیمت بیت کوین‌‌ به زیر 9000 دلار همراه بود. آخرین قرارداد آتی گزارش‌‌شده در بکت قیمت 8895 دلار به ازای هر بیت کوین‌‌ را نشان می‌‌دهد.

افزایش ماهانه حجم معاملات بکت

حجم معاملات فیزیکی ماهانه بیت کوین‌‌ در بکت از زمان اجرای آن تا کنون رو به افزایش بوده است. حجم آن در ماه اکتبر به بالاترین میزان قبل از خود، یعنی 452 قرارداد رسیده بود.

جالب توجه است که در 26 اکتبر، بکت 1183 قرارداد آتی را ثبت کرده بود که این رقم خود بیانگر 257 درصد رشد در 24 ساعت بوده است. این رویداد با افزایش قیمت بیت کوین‌‌ به بالای 10000 دلار همراه بود.

طبق گزارش کوین‌‌تلگراف در اوایل هفته جاری، بکت در حال ثبت رکورد معاملات ماهانه دیگری است. این شرکت برنامه دارد تا در 9 دسامبر قراردادهای اختیار بیت کوین‌‌ را اجرایی کند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.