Bakkt اعلام کرد که چندین پست کلیدی خالی برای استخدام دارد

شرکت Bakkt یکی از نویدبخش‌‌ترین پلتفرم‌‌های حوزه کریپتو می‌‌باشد که قرار است فعالیت‌‌های رسمی خود را به زودی آغاز کند. آن‌ها در آخرین پست توییتری خود اعلام کرده‌‌اند که چندین پست مدیریت و توسعه‌‌دهنده خالی در این شرکت وجود دارند و روند استخدام به زودی آغاز خواهد شد و افراد متقاضی می‌‌توانند درخواست‌‌های خود را ارسال کنند.

0 83

شرکت Bakkt، پلتفرم رمز ارز ایجاد شده توسط گرداننده بورس سهام نیویورک (NYSE)، در توییت روز 22 ژانویه خود اعلام کرد که چندین پست خالی در این شرکت وجود دارند.

این پلتفرم کریپتویی متعلق به صرافی بین‌‌قاره‌‌ای (ICE) است و در این توییت لیست هشت پست خالی خود را منتشر کرد. تمامی آن‌ها در آتلانتا و نیویورک هستند. بعضی از این پست‌‌ها ممکن است در شهرهای هنگ‌‌کنگ، توکیو، سان‌‌فرانسیسکو، لندن و سنگاپور نیز در دسترس باشند.

این پست بیان می‌‌کند که Bakkt در نظر دارد تعدادی توسعه‌‌دهنده را در سطوح مدیریتی و ارشد استخدام کند.

به نظر می‌‌رسد که Bakkt قصد دارد در پست‌‌های مدیر مهندسی بلاکچین، توسعه‌‌دهنده بلاکچین، مهندس ایمنی، مهندس ارشد پلتفرم، توسعه‌‌دهنده نرم‌‌افزار گوشی‌‌های هوشمند و مهندس توسعه‌‌دهنده نرم‌‌افزاری دست به استخدام متقاضیان بزند. همچنین، این شرکت در جستجوی مدیر مالی و حداقل یک مدیر فروش است.

همانطور که Cointelegraph در آخرین روز دسامبر 2018 گزارش داد، ICE اعلام کرد که “انتظار دارد در اوایل سال 2019 “فعالیت‌‌های مربوط به مبادله و ذخیره” قراردادهای آتی بیت کوین خود را آغاز کند.

در همان روز، اخباری منتشر شدند که این پلتفرم اولین دور جمع‌‌آوری سرمایه خود را به پایان رسانده و حدود 182.5 میلیون دلار را از 12 شریک و سرمایه‌‌گذار به دست آورده است.

در ماه نوامبر، مایک نووگراتز، شریک سابق Goldman Sachs و موسس شرکت سرمایه گذاری کریپتوی Galaxy Digital از راه‌‌اندازی پلتفرم Bakkt به عنوان یکی از کاتالیزورهای احتمالی در تعیین موج بعدی بازار کریپتو نام برد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.