بلاک چین در فوتبال: عرضه توکن باشگاه آ اس رم

باشگاه ایتالیایی آ اس رم در یک همکاری با یک شرکت بلاک چینی در حوزه ورزش و سرگرمی به نام Chiliz، از پلتفرم رای گیری مبتنی بر بلاک چین Socios استفاده خواهد کرد.

0 88

بلاک چین در فوتبال

شرکت Chiliz در بیانیه‌ای اعلام کرد که باشگاه آ اس رم با هدف ایجاد یک توکن مخصوص برای این باشگاه به پلتفرم Socios ملحق می‌شود. این توکن‌ها به منظور فراهم کردن امکان رای دهی برای طرفداران درمورد برخی امور داخلی باشگاه طراحی خواهند شد.

همچنین در این بیانیه آمده است که

هرچه طرفداران فعالیت بیشتری در زمینه رای دهی و تعامل با باشگاه از طریق این اپلیکیشن داشته باشند، پاداش بیشتری دریافت می‌کنند، می‌توانند برای کسب تجربه‌های بی‌نظیر باهم رقابت کنند و دسترسی ویژه به محصولات، بازی‌ها و بخش لیدرهای باشگاه را بدست بیاورند

 

آپشن‌های رای دهی شامل انتخاب اسم برای بخش‌ها و اماکن باشگاه، ضبط صدا برای پخش در هنگام تمرین بازیکنان پیش از بازی در ورزشگاه و چندین فعالیت دیگر می‌شود.

این توکن‌ها را می‌توان با توکن مخصوص پلتفرم Socios با نام توکن $CHZ مبادله کرد. الکساندرا دریفوس (Alexandre Dreyfus)، مدیرعامل و بنیانگذار Socios، درباره این همکاری می‌گوید:

این همکاری این فرصت را به ما می‌دهد که یک گروه هواداری بزرگ از مردم عادی را، در سراسر اروپا و همچنین آسیا و آمریکای لاتین، درمورد رمز ارزها و فناوری بلاک چین آموزش دهیم. اگر گروه‌های طرفداری تمام شرکای کنونی ما را جمع بزنید، می‌بینیم که در حال حاضر نیز با صدها میلیون طرفدار و کاربر برای $CHZ و Socios مواجه هستیم.

صنعت ورزش به تدریج در حال پذیرش و استفاده از فناوری بلاک چین و رمز ارزهاست. اخیرا، باشگاه پرتغالی بنفیکا نیز اعلام کرد که از این پس طرفداران می‌توانند برای خرید محصولات و بلیت های بازی‌های این باشگاه از رمز ارز استفاده کنند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.