AltDex شاخص رمز ارز توکن‎های مربوط به بازی را راه‎اندازی کرد

شرکت AltDex، ارائه دهنده شاخص‎های رمز ارز، یک شاخص معیار را برای بازی‎های رده بلاکچین، تحت عنوان شاخص بازی AltDex )AltDex Gaming Index) توسعه داده و اخیراً آن را راه‌اندازی کرد. این شاخص برای ردیابی رمز ارزها و توکن‎های پروژه‎های مبتنی بر بلاکچین مربوط به بازی‌های ویدئویی، ورزشی و سایر اپلیکیشن‌های بازی غیرمتمرکز سنجش پذیر، طراحی شده است.

0 90

(AltDex (AltDex، ارائه دهنده شاخص‎های رمز ارز، شاخص رمز ارز توکن‎های مربوط به بازی را راه‎اندازی کرد. این شرکت گزارش مربوط به توسعه اخیر را در تاریخ 4 آوریل در وبسایت خود اعلام کرد.

AltDex یک شاخص معیار را برای بازی‎های رده بلاکچین، تحت عنوان شاخص بازی AltDex)AltDex Gaming Index) توسعه داده است. این شاخص برای ردیابی رمز ارزها و توکن‎های پروژه‎های مبتنی بر بلاکچین مربوط به بازی‌های ویدئویی، ورزشی و سایر اپلیکیشن‌های بازی غیرمتمرکز سنجش پذیر، طراحی شده است.

بر اساس این گزارش، شاخص AltDex برای 13 سکه شامل توکن تتا (THETA)، انجین کوین (ENJ)، واکس (WAX)، دیسنترالند (MANA)، کین (MANA)، شبکه لوم (LOOM)، موبایل گو (MGO)، دی مارکت (DMT)، ریفریوم (RFR)، گیم کردیتز (GAME)، یونیکد گلد (UKG)، پلیر (PLA) و بیت گیلد (PLAT) اعمال می‎گردد.

در ماه مارس، Enjin استارت‌آپ توکنیزاسیون دارایی‎های دیجیتال مبتنی بر اتریوم، اعلام کرد که یک مجموعه توسعه نرم افزاری به نام SDK، برای موتور توسعه بازی Unity را راه‎اندازی خواهد کرد. SDK توسعه دهندگان Unity را قادر می‎سازد تا توزیعی از توکن‎های سازگار با ERC1155 روی بلاکچین اتریوم ایجاد کرده و آن را یکپارچه سازی و مدیریت کنند.

آن‎طور که دیروز گزارش شد، Lucid Sight توسعه دهنده بازی‌های بلاکچین، به منظور توسعه بازی‎های ایمن‎سازی شده دیجیتال خود، به پلتفرم‎های بازی سنتی، مبلغ 6 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. این شرکت از سرمایه‎های جمع شده به منظور راه‎اندازی Scarcity Engine (یک ابزار توسعه دهنده نرم افزاری)، که برای معرفی بازی‎های بلاکچینی Lucid Sight روی پلتفرم‎های بازی نظیر کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و دستگاه‎های تلفن همراه طراحی شده، استفاده خواهد نمود.

در اواخر ماه مارس، استارت‌آپ بلاکچینی Animoca Brands، اعلام کرد که یک قرارداد صدور مجوز جهانی با برگزارکنندگان مسابقات فرمول 1 (Formula 1) امضا کرده است که به موجب آن، می‌تواند بازی بلاک چینی مبتنی بر سری مسابقات جهانی رانندگی را منتشر کند. Animoca مدعی‎ست که بازی‌های بلاک چین، باعث تعامل عمیق‌تر هواداران شده و این همکاری در راستای هدف Liberty Media مالک فرمول یک، برای بهبود تجربه هواداران از طریق سرمایه گذاری چشمگیر در این تکنولوژی، قرار می‎گیرد.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.