ADA در لیست رمز ارز های صرافی کوین بیس

اخباری که به تازگی منتشر شده از احتمال اضافه شدن رمز ارز کاردانو (ADA) به لیست رمز ارز های صرافی نام آشنای کوین بیس (Coinbase) تا انتهای سال ۲۰۲۰ حکایت دارد.

2 135

اخباری که به تازگی منتشر شده از احتمال اضافه شدن رمز ارز کاردانو (ADA) به لیست رمز ارز های قابل معامله در صرافی نام آشنای کوین بیس (Coinbase) تا انتهای سال ۲۰۲۰ حکایت دارد. این خبر به دنبال این بیانیه منتشر شد که دارندگان ADA در آینده ای نزدیک می‌توانند دارایی هایشان را در صندوق ذخیره این صرافی نگهداری کنند.

منتظر اطلاعیه‌های بیشتر در سال ۲۰۲۰ باشید

یکی از سخن گویان IOHK (شرکت توسعه‌دهنده کاردانو) در پاسخ به این سوال که آیا قرار گرفتن در لیست رمز ارز های صرافی کوین بیس یکی از برنامه های این شرکت خواهد بود یا خیر گفت:

پس از عرضه آدرستریا (Adrestria) و API های جدیدی (رابط های کاربری محاسباتی که تعامل بین سیستم‌های نرم افزاری مختلف را ممکن می‌سازد) که فرآیند همکاری کاردانو با صرافی‌ها را به شدت تسهیل می‌نماید، ما همکاری‌های بسیار نزدیکی با خیلی از صرافی‌ها داشته‌ایم. البته کاربران ما می‌توانند تا انتهای سال ۲۰۲۰ منتظر اخبار و بیانیه‌های جدید‌تری نیز باشد.

بودجه ۲۰ میلیون دلاری IOHK

این خبر در مصاحبه آنلاینی که مدیران ارشد این شرکت در تاریخ ۲ و ۳ ژوئن داشتند منتشر شد. در تاریخ ۲ ژوئن در همین مصاحبه اعلام شد که IOHK با همکاری شرکت خدمات مالی ویو (Wave) در حال اجرای پروژه ای به نام cFund  است که با هدف گسترش به کار‌گیری پلتفرم های بلاک چینی IOHK راه‌اندازی شده‌ است. شیوه کار این پروژه به این شکل است که IOHK مبلغی به اندازه ۲۵۰ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار را در اختیار هر استارتاپ و کسب و کار‌ نوپایی که محصولات و خدمات خود را بر روی بلاک چین این شرکت راه‌اندازی کند قرار می‌دهد. تا به این‌جا شرکت IOHK 10 میلیون دلار را به این پروژه اختصاص داده، و ۱۰ میلیون دلار دیگر قرار است توسط شریک این شرکت یعنی شرکت خدمات مالی ویو تامین شود. گفتنی است که خود کاردانو نیز یکی از همین کسب و کار هاست.

جهش ناگهانی قیمت ADA

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) بنیان گزار کاردانو در توییت اخیرش اعلام کرد که مصاحبه آنلاین کاردانو بیش از ۱۰ هزار بازدید کننده داشته‌است؛ یعنی چیزی بیشتر از تعداد شرکت کنندگان گردهمایی معروف کنفرانس بلاک چین.

لازم به ذکر است که در تاریخ ۳۰ ژوئن نیز خبر آپدیت کاردانو به شبکه اصلی شلی (Shelley) اعلام شده بود که تأثیر بسزایی بر قیمت این رمز ارز داشت.

منبع: cointelegraph.com

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
  1. […] ADA در لیست رمز ارز های صرافی کوین بیس اولین بار در فینمگ – مجله مالی اقتصادی. پدیدار […]

  2. […] ADA در لیست رمز ارز های صرافی کوین بیس اولین بار در فینمگ – مجله مالی اقتصادی. پدیدار […]