#سوالات متداول چند سوال متداول

نحوه پیش بینی و سازگاری با آخرین روندهای دیجیتال را کشف کنید

اگر قصد دارید وارد دنیای جذاب ارزهای دیجیتال شوید و با معامله این ارزها کسب درآمد کنید، بهتر است ابتدا آموزش ببینید؛ چرا که این بازار، خطرات و ریسک های مخصوص به خود را دارد. دوره های آموزشی فینمگ پلاس این امکان را فراهم می‌کنند، تا پیش از ضررهای هنگفت در بازارهای مالی، از ماهیت ارزها و همه نکات لازم برای موفقیت در این بازار مطلع شوید. 

خیر؛ تمام تلاش کارشناسان ما بر این است که به زودی، دوره های آموزشی آنلاین، هم به صورت وبینار و هم به صورت قابل دانلود، در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

خیالتان از این بابت کاملاً راحت باشد؛ بله تعداد دانشجویان ورودی هر دوره به گونه‌ای تعیین شده است که با توجه به فضای آموزشی ما، تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در آن رعایت شود. 

خیر؛ فینمگ پلاس تیمی متشکل از پژوهشگران حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال، برنامه نویسان و مدرسان است. فینمگ پلاس در کنار برگزاری دوره‌های آموزشی، محصولات دیگری را نیز در قالب «دستیار ترید» در اختیار شما عزیزان می‌گذارد. دستیار ترید، مجموعه ابزارهایی همچون «بات ترید» ، «پاین اسکریپت تریدینگ ویو» ، و سایر ابزارهای راهنماست که ترید کردن را برای شما به امری ساده و لذت بخش تبدیل می‌کند. برای استفاده از این ابزارها، در قسمت دوره ها و محصولات، «دستیار ترید» را انتخاب کنید.

بله؛ در صورتی که قصد ثبت نام گروهی (بیش از 4 نفر) یا ثبت نام سازمانی دارید، با ما تماس بگیرید تا از شرایط ویژه و تخفیف ها مطلع شوید. 

همچنین در صورتی که دانشجو هستید، می‌توانید از تخفیف ویژه دانشجویی ما بهره مند شوید. 

در صورتی که دوره‌ای به حد نصاب نرسد، با شما تماس خواهیم گرفت و طی مدت زمانی کمتر از 10 روز، پول ثبت نام شما به صورت کامل عودت داده خواهد شد. 

در حال حاضر بله. اما در تلاش هستیم تا به زودی دوره‌ها را در شهرهای اطراف نیز برگزار کنیم. در صورتی که تمایل به شرکت در این دوره ها دارید، در خبرنامه ما ثبت نام کنید تا از جزئیات آخرین دوره های آموزشی گردید. 

با اتمام هر دوره آموزشی، گروهی شامل دانشجویان و مدرسان در تلگرام تشکیل خواهیم داد. شما می‌توانید سوالات خود را در این گروه ها با مدرسان ما مطرح کنید. همچنین مدرسان طی مدت 3 ماه پس از اتمام دوره، تمرینات عملی خود را در این گروه ها برای داشنجویان طرح کرده و آنها را در مسیر یادگیری بهتر، همراهی می‌کنند. 

برای برخورداری از امکان پشتیبانی حضوری نیز با ما تماس بگیرید تا در نزدیکترین زمان ممکن پذیرای شما باشیم.