68% از میلیونرهای جهان تا سال 2022 در صنعت رمز ارز‌‌ها سرمایه گذاری خواهند کرد

بازار رمز ارز‌‌ها همچنان در حال طی کردن روند گاوی خود است و دیدگاه‌‌ها نسبت به این بازار تغییر کرده است. deVere از نام‌‌آشناترین پلتفرم‌‌ها در زمینه مدیریت دارایی است. این شرکت تحقیقی را بر روی مشتریان خود انجام داده و به این نتیجه رسیده است که در آینده‌‌ای نه چندان دور بیش از دو سوم میلیونرهای جهان صاحب سرمایه‌‌های رمز ارز‌‌ی خواهند بود.

0 110

بر اساس تحقیقی که 3 مه توسط شرکت deVere Group واقع در دبی منتشر شد، 68% میلیونرهای جهان تا سال 2022 به سرمایه گذاری در فضای رمز ارز‌‌ها مشغول خواهند بود.

deVere Group در حال حاضر بیش از 10 میلیارد دلار را مدیریت می‌‌کند و مشاوره‌‌های خود را به بیش از 80,000 نفر در بیش از 100 کشور جهان ارائه می‌‌دهد.

بر اساس این گزارش، بیش از دو سوم کسانی که دارای بیش از 1 میلیون پوند یا 1.3 میلیون دلار دارایی می‌‌باشند، تا سال 2022 در رمز ارز‌‌هایی مانند بیت کوین، اتریوم و ریپل سرمایه گذاری خواهند کرد.

این تحقیق شامل بیش از 700 مشتری deVere به عنوان پاسخ‌‌دهنده است که در کشورهایی چون ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا، ژاپن، قطر، سوئیس، مکزیک، هنگ کنگ، اسپانیا، فرانسه، آلمان، آفریقای جنوبی و امارات متحده عربی حضور دارند.

موسس و مدیرعامل deVere، نایجل گرین، پنج عامل عمده (بدون در نظر گرفتن عامل FOMO یا ترس از دست دادن فرصت) را نام برد که باعث گرایش هرچه بیشتر افراد ثروتمند به رمز ارز‌‌ها می‌‌شود. بر طبق گفته‌‌های گرین، اولین دلیل عمده این است که رمز ارز‌‌ها بدون محدودیت هستند که باعث دسترسی به آنها در تمامی نقاط جهان می‌‌شود.

عوامل دیگر شامل این موارد می‌‌باشند: تناسب با نیاز جهانی جهت افزایش دیجیتال‌‌سازی، قابلیت رمز ارز‌‌ها جهت فراهم آوردن راه‌‌حل‌‌هایی نوین برای مسائل واقعی مانند انتقال وجه به صورت بین‌‌المللی و فراهم آوردن خدماتی جدید برای دو میلیارد جمعیت دنیا که دسترسی به خدمات بانکی ندارند و همچنین پذیرش از سوی نسل جوان و مشارکت فعالانه سرمایه‌‌گذاران سازمانی.

گرین اذعان داشت که به محض به دست آوردن اعتماد کافی، “هیچ چیز یارای مقابله با رمز ارز‌‌ها را نخواهد داشت.” وی همچنین عنوان کرد که این تحقیق خوشبینی زیادی را به صورت بین‌‌المللی در مورد رمز ارز‌‌ها نشان داد.

تحقیق مذکور در بحبوحه بازار گاوی اخیر صورت گرفت، زمانی که قیمت بیت کوین برای اولین بار در سال 2019 از مرز 5,800 دلار عبور کرد.

شرکت آمریکایی مدیریت دارایی Fidelity Investment دیروز نتایج تحقیقی را منتشر کرد که 22% از سرمایه‌‌گذاران سازمانی هم‌‌اکنون دارای دارایی‌‌های دیجیتالی هستند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.